کد خبر: ۵۳۱۴۹۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۵

کارت ورود به جلسه بیست و یکمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور از امروز ۱۹ مردادماه در اختیار داوطلبان قرار گرفت.

به گزارش شفاف، بیست و یکمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور در روز پنجشنبه ۲۱ مردادماه ۱۴۰۰ برگزار می‌شود.

آزمون برای دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور که پیش از این نسبت به تشکیل پرونده در مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی اقدام کرده اند برگزار می‌شود. ثبت نام در روز‌های ۲۳ تا ۲۹ تیرماه انجام شده است.

داوطلبان بیست و یکمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور می‌توانند از امروز ۱۹ مردادماه با ورود به سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی به نشانی sanjeshp.ir ضمن تکمیل فرم خوداظهاری کرونا، پرینت کارت خود را دریافت کنند.

داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی یا شناسنامه خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنان به سالن برگزاری آزمون جلوگیری خواهد شد.

بیست و یکمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور روز پنجشنبه ۲۱ مردادماه ۱۴۰۰ در سالن‌های آزمون الکترونیک یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی مستقر در تهران و به روش الکترونیک برگزار خواهد شد که نشانی دقیق آن روی کارت ورود به جلسه درج می‌شود.

مرحله پس از شرکت در آزمون پس از قبولی در آزمون ارزشیابی، طول دوره تکمیلی و تعداد واحد‌های درسی بر اساس مصوبات مربوطه توسط مرکز خدمات آموزشی اعلام می‌شود. معرفی نامه برای طی دوره تکمیلی، فقط پس از تأیید نمرات در کمیسیون ارزشیابی رشته داروسازی صادر خواهد شد.

انتهای پیام/ 

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: