کد خبر: ۵۳۱۵۰۷
تاریخ انتشار: ۱۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۵۹

سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی از برگزاری جلسه فوق‌العاده این کمیسیون برای بررسی چگونگی مدیریت بحران فعلی کرونا و پیک پنجم با حضور مسئولان نظام سلامت خبر داد.

جلسه فوق‌‌العاده کمیسیون بهداشت مجلس
به گزارش شفاف، زهرا شیخی اظهار کرد: به دنبال دستور رئیس مجلس شورای اسلامی ظهر امروز کمیسیون بهداشت و درمان جلسه فوق‌العاده‌ای را جهت بررسی راهکارهای مدیریت بحران فعلی کرونا و پیک پنجم با حضور کلیه مسئولان لشگری و کشوری، ستاد مبارزه با کرونا برگزار می‌کند.

وی اظهار کرد: در این جلسه از وزارتخانه‌های بهداشت، نیروی انتظامی، مسئولان امنیتی، روسای دانشگاه علوم پزشکی استان‌های بزرگ و کلیه مسئولان لشگری و کشوری مرتبط دعوت شده است تا به راهکاری دست پیدا کنیم.

تبلیغات
سال گذشته رئیس مجلس شورای اسلامی در نامه‌ای فوری به رئیس کمیسیون بهداشت و درمان خواستار شد که با توجه به روند صعودی آمار فوتی‌های کرونا جلسه ویژه کمیسیون بهداشت برای ارائه راهکارهای مدیریت موج جدید برگزار شود.

امروز هم lمحمد باقر قالیباف رییس مجلس شورای اسلامی در نطق ابتدایی خود در صحن علنی مجلس شورای اسلامی به این موضوع اشاره کرد و گفت که کمیسیون بهداشت موظف شده تا راهکارهای کارشناسی مهار این وضعیت و کاهش فشار روی نظام درمان را بررسی کند.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: