کد خبر: ۵۳۱۵۷۴
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹

باشگاه اینتر به خرید بازیکن هلندی که به عنوان جانشین اشرف حکیمی در نظر گرفته، نزدیک شده، هر چند هنوز بر سر رقم قرارداد با تیم او به توافق نرسیده است.

به گزارش شفاف، باشگاه اینتر به روند مذاکرات خود برای خرید دنزل دومفریزاز تیم پی اس وی آیندهوون سرعت بخشیده و امید دارد که با پرداخت 15 میلیون یورو به علاوه پاداش بتواند این مدافع هلندی را به خدمت بگیرد.

دومفریز 25 ساله از زمانی که اشرف حکیمی اینتر را به مقصد پاری‌سن‌ژرمن ترک کرد، گزینه اصلی نراتزوری برای سمت راست خط دفاعی بود. قرارداد او سال 2023 به پایان می‌رسد و خودش هم گفته که قصد ندارد آن را تمدید کند و می‌خواهد در تابستان امسال از آیندهوون جدا شود. به همین دلیل هم او با هم‌تیمی‌‌هایش تمرین نمی‌کند.

طبق گزارش شبکه اسکای اسپورت ایتالیا؛ مذاکرات اینتر و آیندهوون با سرعت زیاد در حال پیشروی است اما هنوز طرفین بر سر رقم انتقال بازیکن اختلاف دارند. در حالی که اینتری‌ها قصد دارند با 15 میلیون یورو دومفریز را بخرند پی‌اس‌وی آیندهوون 20 میلیون یورو می‌خواهد. اینتر امیدوار است که این 5 میلیون اختلاف را با احتساب پاداش‌های مرتبط با عملکرد جبران کند. دومفریز علاوه بر اینتر، مشتری دیگری مانند اورتون هم دارد.

نراتزوری در نظر دارد با 115 میلیون یورویی که از فروش روملو لوکاکو به دست آورده، برای تقویت بخش‌های مختلف تیمش و نه فقط خط حمله سرمایه‌گذاری کند.

دومفریس که 23 بازی ملی برای هلند انجام داده است، برای آیندهوون نیز در 41 بازی رسمی‌اش 4 گل زده و 9 پاس گل داده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: