کد خبر: ۵۳۱۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۹

مدافع میانی تیم فوتبال یوونتوس که فصل گذشته در بسیاری از هفته‌ها بازوبند کاپیتانی این تیم را به بازو می‌بست، در فصل جدید جزو کاپیتان‌های این تیم نخواهد بود.

به گزارش شفاف، لئوناردو بونوچی به اظهارات اخیر سرمربی‌ تیم فوتبال یوونتوس درباره کاپیتان‌های این تیم واکنش نشان داد.

بونوچی فصل گذشته در غیاب جورجو کیه‌لینی به‌دلیل مصدومیت، چندین و چند هفته بازوبند کاپیتانی یوونتوس را به بازو می‌بست اما با بازگشت آلگری به‌نظر می‌رسد که این رویه قرار است تغییر کند.

آلگری در دوره اول مربیگری‌اش در یوونتوس هم با بونوچی اختلاف پیدا کرد و به‌سبب آن هم او را با فرستادن روی سکوها در یکی از مهمترین بازی‌های بانوی پیر در لیگ قهرمانان اروپا مجازات کرد. شدت اختلافات دو طرف به جایی رسید که بونوچی سال 2017 یوونتوس را ترک کرد و به میلان پیوست اما او خیلی زود پشیمان شد و در پایان فصل اول حضورش در روسونری به یوونتوس برگشت. آن اتفاق اما انگار از خاطر آلگری نرفته است. آلگری در یکی از نشست‌های خبری اخیرش درباره سلسله‌مراتب کاپیتان‌های تیمش گفت به‌خلاف فصل گذشته بونوچی 34ساله کاپیتان دوم تیم نخواهد بود و بعد از جورجو کیه‌لینی، پائولو دیبالا بازوبند را به بازو خواهد بست.
او گفت: «کاپیتان اول و دوم در تیم ما بر اساس مدت حضور بازیکنان تعیین می‌شود، پس کیه‌لینی که باسابقه‌ترین بازیکن ماست کاپیتان خواهد بود و بعد از او دیبالا. بونوچی یک فصل از ما جدا شد. او تصمیم گرفت که به میلان برود. پس او اگر بازوبند را می‌خواهد می‌تواند برود یک بازوبند برای خودش بخرد و با آن در خیابان بازی کند. لئو این را خوب می‌داند. در آخرین فصل حضورم در یوونتوس، ماریو مانژوکیچ و سامی خدیرا هم بازوبند را بستند چون لئو در سلسله‌مراتب بستن بازوبند کاپیتانی عقب رفته بود.

اظهارات آلگری اما نه‌تنها باعث ناراحتی بونوچی نشده، بلکه بازخوردی مثبت در او داشته است. بونوچی در این باره به نشریه گاتزتا دلواسپورت گفت: به‌نظر من او این شوخی را برای فرو نشاندن تنش‌هایی که پیش از این میان ما وجود داشت، انجام داد. خیلی‌ها در این مدت بدون آنکه چیزی بدانند در مورد من قضاوت و به من توهین کردند، من اما همیشه در زمین بازی تمام تلاشم را انجام داده‌ام. من همیشه در زمین مسابقه حرفم را زده‌ام. من چه کاپیتان باشم، چه نباشم، می‌دانم که در رختکن یا زمین بازی باید چه‌کارهایی انجام دهم. الآن 34ساله‌ام و عقلم آن‌قدر می‌رسد که درک کنم این حرف آلگری می‌تواند راهی برای تهییج کردن من جهت ارائه یک عملکرد خوب در فصل جدید باشد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: