کد خبر: ۵۳۱۶۴۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۰

عضو شورای شهر تهران گفت:‌ تهیه پیوست اجتماعی برای پروژه‌های شهری بسیار ضروری و مهم است که برای تمامی فعالیت‌ها، برنامه‌ها و طرح‌های حوزه‌های مختلف شهری باید لحاظ شود.

به گزارش شفاف، همزمان با آغاز دور جدید بازدید میدانی اعضای شورای اسلامی شهر تهران از مناطق، احمد علوی نیز از اعضای شورای ششم در منطقه 14 حضور یافت و در نخستین بازدید میدانی خود، بوستان اجتماعی نارنج، باغ سلیمانیه، میدانگاه و آرامستانهای دولاب که از پروژه‌های شاخص منطقه و پایتخت هستند را بررسی و در جریان روند اجرای این پروژه‌ها قرار گرفت.

علوی خدمت به مردم را از  اولویت‌های این دوره برشمرد و ابراز امیدواری کرد نتیجه این ارزیابی‌ها منجر به حل مشکلات شهروندان و توسعه محلات می‌شود.

عضو شورای شهر تهران با پرداختن به ضرورت رسیدگی و نوسازی بافت فرسوده در منطقه 14 بر اتمام پروژه‌های مورد مطالبه شهروندان تأکید و فعالیت‌های اخیر مدیریت شهری منطقه 14 را موثر و مثبت ارزیابی کرد.

وی در ادامه گفت: تهیه پیوست اجتماعی برای پروژه‌های شهری بسیار ضروری و مهم است که برای تمام فعالیت‌ها، برنامه‌ها و طرح‌های حوزه‌های مختلف شهری باید لحاظ شود.

علوی در پایان به ضرورت نظارت بر اجرای فعالیت‌های مذهبی در ایام محرم در دارالمومنین تهران با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی اشاره و بر پیگیری شورا و شهرداری برای محقق شدن اولویت‌های شهری با مدیریت اصولی ، تخصصی و دلسوزانه  برای روحیه بخشیدن به مردم و افزایش  رضایتمندی آنها از عملکرد مدیریت شهری تأکید کرد.

کامبیز مصطفی‌پور شهردار منطقه 14 نیز در جلسه بررسی پروژه‌ها گفت: طرح بوستان اجتماعی به عنوان نخستین منطقه در بین مناطق 22 گانه، در بوستان نارنج منطقه 14 به اجرا درآمده است که بالابردن امنیت فضاهای سبز شهری با حضور و  نظارت عمومی مردم  و کاهش آسیب‌های اجتماعی احتمالی از جمله مهمترین اهداف این طرح به شمار می‌آید.

مصطفی‌پور ضمن ارزیابی مثبت حضور و مشارکت مردم منطقه 14 برای اجرای پروژه‌های اجتماع محور افزود:  نگاه مدیریت شهری منطقه  بر تقویت فضای مشارکت مردمی و توجه به نیازهای محلات و در نهایت جلب رضایت شهروندان است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: