کد خبر: ۵۳۱۶۸۸
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۳۱
سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا مطرح کرد؛

رئیسی گفت: جزئیات محدودیت‌های جدی و جدید در ترددها، کسب و کار، مسائل فرهنگی، آموزش‌ و ادارات دولتی فردا تصمیم گیری و ابلاغ خواهد شد.

وی ادامه داد: یکی از تصمیماتی که امروز گرفته و روی آن تاکید شد این بود که عزم جدی و همکاری با کمک مردم صورت بگیرد تا ترددها در سراسر کشور کاهش پیدا کند و در این زمینه باید مردم توجیه شوند و با توجه به وضعیت بیماری ناگزیر به تشدید محدودیت‌ها هستیم.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: در ماه محرم هستیم و تاکید شد دستورالعمل‌ها به شدت رعایت شود و برگزاری مراسم عزاداری در فضای بسته ممنوع است.

رئیسی عنوان کرد: در این چند روز برخی مداحان بزرگ اعلام آمادگی کردند تا با رعایت دستورالعمل‌‌ها مراسم عزاداری برگزار کنند.

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا بیان کرد: در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا تاکید شد که باید صف دارو در داروخانه‌ها جمع شود و دستوراتی داده شد که فردا جزییات آن مشخص می‌‌شود.

رئیسی عنوان کرد: جزئیات محدودیت‌های جدی و جدید در ترددها، کسب و کار، مسائل فرهنگی، آموزش‌ و فعالیت ادارات دولتی فردا تصمیم گیری و ابلاغ خواهد شد، چون هیچ راهی جز اعمال محدودیت با توجه به آمار بالای بستری در بیمارستان‌ها نداریم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: