کد خبر: ۵۳۱۷۰۲
تاریخ انتشار: ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۸:۴۵

باشگاه بارسلونا همچنان به دنبال مشتری برای هافبک برزیلی خود است، اما بعید به نظر می‌رسد که بتواند به هدفش برسد.

به گزارش شفاف، نشریات کوریره دلواسپورت و گاتزتا دلواسپورت ایتالیا مدعی شده‌اند که باشگاه بارسلونا برای خلاص شدن از دست فیلیپه کوتینیو به باشگاه لاتزیو پیشنهاد داده که این بازیکن برزیلی را قرض بگیرد، اما با توجه به حقوق هنگفت او، این جابجایی غیرمحتمل به نظر می‌رسد. این در حالی است که باشگاه بارسلونا حتی حاضر شده 50 درصد از حقوق کوتینیو را بپردازد.

این پیشنهاد توسط کیا جورابچیان مدیربرنامه‌های کوتینیو به لاتزیو داده شده است، کسی که به طور مرتب با این باشگاه کار می‌کند. کوتینیو با توجه به بازی کردن در اینتر با فضای بازی در سری A بیگانه نیست ضمن اینکه یکی از دوستان صمیمی او لوکاس لیوا هم در لاتزیو بازی می‌کند. لاتزیو اما به دلیل محدودیت‌های مالی برای ثبت‌نام بازیکنان فعلی‌اش برای فصل جدید سری A هم مشکل دارد، چه برسد به جذب بازیکن جدید. البته ظاهراً خود کوتینیو هم ترجیح می‌دهد به تیمی که در لیگ قهرمانان بازی می‌کند، ملحق شود.

در همین حال سایت فوتبال ایتالیا نوشته است که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن فرانسه ممکن است با وجود خرید سرخیو راموس برای جذب کالیدو کولیبالی مدافع تیم فوتبال ناپولی اقدام کند، چرا که راموس به دلیل مصدومیت ممکن است تا دو ماه دیگر نتواند به میادین برگردد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: