کد خبر: ۵۳۱۷۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۰۹:۰۰

سخنگوی کمیسیون فرهنگی در تشریح جلسه این کمیسیون با گزینه پیشنهادی وزارت ارشاد گفت: آقای اسماعیلی در این جلسه تاکید کرد که فعالیت‌های فرهنگی و هنری پیشران و اصل فعالیت‌های دولت سیزدهم و در راس این وزارتخانه قرار می‌گیرد.

مجید نصیرایی در گفت و گویی با اشاره به جلسه  عصر امروز کمیسیون متبوعش که با حضور محمد مهدی اسماعیلی وزیر پیشنهاد‌ی فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد، گفت:  در این جلسه، وزیر پیشنهاد‌ی برنامه‌های خود را ارائه کرد و اعضای کمیسیون نیز نقطه نظرات و مطالبات خود را در حوزه‌های مختلف مطرح کردند.

وی افزود: وزیر پیشنهادی فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین تاکید کرد که  فعالیت‌های فرهنگی و هنری پیشران و اصل فعالیت‌های دولت سیزدهم و در راس این وزارتخانه قرار می‌گیرد؛ بر همین اساس وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می‌تواند به یک محور اصلی برای فعالیت‌های فرهنگی تبدیل شود که تمام دستگاه‌ها و سازمان‌های فرهنگی و هنری زیر مجموعه آن به فعالیت مشغول باشند.

نصیرایی تصریح کرد: در ادامه  اعضای کمیسیون با اشاره به رویکرد گفتمانی و انقلابی وزارت فرهنگ و ارشاد، رسیدگی به حوزه سینما و تئاتر، صنعت نشر و چاپ، فعالیت‌های فرهنگی و هنری در عرصه ارتباطات، رسیدگی به وضعیت هنرمندان به ویژه بیمه هنرمندان و همچنین رسیدگی به وضعیت سازمان اوقاف و تبلیغات اسلامی، حج و زیارت  را مورد تاکید قرار دادند. 

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی خاطر نشان کرد:  در نهایت مقرر شد نمایندگان سوالات خود را از وزیر پیشنهادی ارشاد در سامانه بارگذاری کنند تا ایشان اقدام به پاسخگویی به این سوالات کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: