کد خبر: ۵۳۱۸۵۹
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۴

رئیسی در این جلسه با اشاره به تعطیلی اضطراری ۵ روزه با هدف مهار موج پنج کرونا در کشور، خطاب به اعضای دولت گفت: این تعطیلات نباید وقفه‌ای درخدمت رسانی و انجام وظایف دستگاه‌ها ایجاد کند.

به گزارش شفاف، جلسه روز یکشنبه هیات دولت به ریاست حجت الاسلام سید ابراهیم رئیسی رئیس جمهور برگزار شد و رئیس جمهور در این جلسه با اشاره به تعطیلی اضطراری ۵ روزه با هدف مهار موج پنج کرونا در کشور، خطاب به اعضای دولت گفت: این تعطیلات نباید وقفه‌ای درخدمت رسانی و انجام وظایف دستگاه‌ها ایجاد کند.

رئیسی تاکید کرد: در دوره انتقالی از دولت دوازدهم به دولت سیزدهم، همه دستگاه‌ها باید با جدیت به کار و خدمت اهتمام ورزند.

رئیس جمهور در ادامه با گرامیداشت سالگرد ورود آزادگان سرافراز به میهن اسلامی، گفت: باید از زحمات و تلاش‌های طاقت فرسایی که این عزیزان برای اقتدار ایران اسلامی متحمل شدند متشکر باشیم.

وی ادامه داد: همیشه آرزوی توفیق، سلامت و عزت این عزیزان را داریم و رسیدگی به وضعیت آزادگان و توجه به آن‌ها و مشاغل شان مسئولیتی است که بر عهده همه ماست.

رئیس جمهور تاکید کرد: قدردانی از این عزیزان این است که به مسائل و مشکلات آنان توجه کنیم، همه ما در این رابطه مسئولیت داریم بویژه بخش‌هایی مانند بنیاد شهید و بخش‌های دیگر که مسئولیت مستقیم دارند.

وی همچنین در جلسه امروز هیات وزیران به سازمان برنامه و بودجه کشور دستور داد مطالبات همه ایثارگران عزیز چنان که در قانون پیش بینی شده است، پرداخت شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: