کد خبر: ۵۳۱۸۸۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۱۹

مردی صربستانی که برای آرامش به غاری پناه برده بود برای دریافت واکسن کرونا دوباره به شهر برگشت.

به گزارش شفاف، به نقل از اسکای نیوز؛ حدود ۲۰ سال پیش، یک مرد صرب تصمیم گرفت که از اجتماع و مردم دور شود به غاری در منطقه‌ای دور افتاده پناه برد. پانتا پتروویک در طول این سال‌ها به ندرت غار دور افتاده خودش را ترک کرد.

به صورت کاملا اتفاقی او در بازدیدی سریع که از شهری در نزدیکی غار خودش داشت، متوجه شد که یک بیماری همه گیر به نام کرونا وجود دارد و همه جهان را فرا گرفته است. او پس از صحبت با مردم متوجه این موضوع شد که واکسن‌های کرونا ساخته شده و در دسترس مردم قرار گرفته است. به همین دلیل غار را ترک کرد و اولین دز واکسن را دریافت کرد.

واکسن کرونا، مرد غارنشین را از تنهایی بیرون کشید

پتروویک ۷۰ ساله در این باره گفت که می‌خواهد سه دوز واکسن خصوصا سومین دوز تقویت کننده را دریافت کند. وی از شهروندان صربستان خواست تا مانند او واکسن را دریافت کنند و شک و تردید را کنار بگذارند. او یک کارگر بازنشسته بود که در شهر بی روت در شرق صربستان زندگی می‌کرد. مو‌های این مرد اکنون خاکستری و ریش او بلندتر شده و آثار پیری در صورت او آشکار است.

پتروویک در غاری زندگی می‌کند که دسترسی به آن سخت است. زیرا صعود به ارتفاعات سنگی کاری است که برای افراد عادی دشوار است. در داخل غار، پیرمرد با حیواناتی مانند بز، مرغ و گربه و همچنین سگ زندگی می‌کند.

واکسن کرونا، مرد غارنشین را از تنهایی بیرون کشید

او می‌گوید: "من در شهر آزاد نبودم. همیشه یک نفر به سراغ شما می‌آید، یا مجبورید با همسایگان خود بحث کنید یا با پلیس. اینجا، هیچ کس مزاحم من نمی‌شود. "

گفتنی است که او پیش از اینکه از اجتماع جدا شود، تمام پول خود را برای کمک به ساختن پل‌های کوچک در شهر خود اهدا کرد، و‌ی گفت که پول نفرین شده است و افراد را فاسد می‌کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: