کد خبر: ۵۳۱۹۲۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۸

باشگاه اینتر ستاره ایتالیایی تیم فوتبال ناپولی را می‌خواهد اما نه با قیمتی که این تیم تعیین کرده است.

به گزارش شفاف، باشگاه اینتر در ادامه خرید‌های تابستانی‌اش قصد دارد لورنزو اینسینه را هم به خدمت بگیرد. این ادعای شبکه اسکای اسپورت ایتالیا است که اعلام کرده نراتزوری تنها به شرطی هافبک ایتالیایی ریزنقش ناپولی را خواهد خرید که تیم جنوب ایتالیا حاضر شود قیمتی که برای بازیکن ملی‌پوش خود تعیین کرده را کاهش دهد.

قرارداد اینسینیه با ناپولی ماه ژوئن سال 2022 به پایان می‌رسد و شانس تمدید این قرارداد بسیار کم به نظر می‌رسد. گزارش شده است که اینسینیه برای ماندن در ناپولی خواهان افزایش حقوق است در حالی که باشگاه حقوقی کمتر از چیزی که الان دارد می‌گیرد را به او پیشنهاد کرده است. به همین دلیل هم مذاکرات میان دو طرف برای تمدید قرارداد به بن‌بست خورده است.

همین موضوع اینتر را وسوسه کرده است که برای جذب اینسینیه اقدام کند اما ناپولی روی بازیکن 30 ساله خود بین 25 تا 30 میلیون یورو قیمت گذاشته که به نظر اینتر برای بازیکنی در این سن که و در فصل آخر قراردادش، زیاد است. اینتری‌ها می‌‌خواهند برای خرید اینسینیه 20 میلیون یورو یا کمتر بپردازند.

اینسینیه که یکی از بهترین‌های ایتالیا در یورو 2020 بود، فصل گذشته در 48 بازی رسمی‌اش برای ناپولی 19 گل زد و 11 پاس گل داد.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: