کد خبر: ۵۳۱۹۴۸
تاریخ انتشار: ۲۵ مرداد ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۷

نماینده مردم تهران در مجلس با بیان اینکه رویکرد زاکانی بگونه‌ای است که منجر به انضباط مالی می‌شود که برای برخی افراد، موضوع خوشایندی نیست،گفت: حضور دکتر زاکانی در شهرداری تهران مانع دست‌اندازی‌ به بیت‌المال میشود.

به گزارش شفاف، زهره الهیان، نماینده مردم تهران در مجلس با اشاره به موج تخریبی برخی از سایت‌های ضدانقلاب علیه علیرضا زاکانی و درخواست یک فعال سیاسی اصلاح‌طلب از وزیر کشور جهت امضاء نکردن حکم زاکانی برای شهرداری تهران اظهار کرد: آقای زاکانی به عنوان یک مدیر انقلابی، اخلاق‌مدار و ضدفساد شناخته شده و به واسطه سوابق درخشان در مجلس و سایر مسؤولیت‌ها، فردی شناخته شده در افکار عمومی است.

وی خاطرنشان کرد: حضور دکتر زاکانی در جایگاه مهمی همچون شهرداری تهران سبب خدمت‌رسانی و محرومیت‌زدایی به مردم تهران و شهر تهران خواهد شد و رویکرد وی بگونه‌ای است که منجر به انضباط مالی می‌شود که برای برخی از افراد موضوع خوشایندی نیست.

نماینده مردم تهران تأکید کرد: حضور دکتر زاکانی در شهرداری تهران سبب مقابله با برخی زیاده‌خواهی‌ها و جلوگیری از دست‌اندازی‌ها به بیت‌المال خواهد شد بنابراین موج تخریب زاکانی توسط برخی سایت‌ها و شبکه‌های معاند به این دلیل است.

الهیان تأکید کرد:‌ اینکه آقای وزیر کشور حکم آقای زاکانی را امضاء نکنند مسئله بی‌اساسی است چرا که تمام مراحل قانونی از رأی بالای شورای شهر تا رأی مجلس به استعفای دکتر زاکانی از نمایندگی طی شده تا وی به عنوان شهردار تهران شروع به خدمت کنند.

وی تأکید کرد: از وزیر کشور می‌خواهیم در شرایطی که مردم مشکلات جدی دارند، هر چه سریع‌تر حکم آقای دکتر زاکانی را امضاء کنند تا وی بتوانند برای حل مشکلات تهران آستین بالا زده و مشغول خدمت شوند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: