کد خبر: ۵۳۱۹۶۴
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۵۷

مدیرکل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اعلام کرد: شرط برخورداری از معافیت مالیاتی موسسات خیریه ، نام نویسی در سامانه tab۱۷.mcls.gov.ir است.

به گزارش شفاف، مریم السادات میرمالک ثانی اظهار کرد: موسسات خیریه به منظور برخورداری از معافیت مالیاتی براساس بند (و) تبصره (17) قانون بودجه سال 1400 کل کشور به منظور ساماندهی و کارآمدسازی سیاست‌های حمایتی باید در سامانه معرفی شده از سوی وزارت تعاون کار ورفاه اجتماعی ثبت‌نام کنند.

وی گفت: موسسات خیریه لازم است تمامی مراحل مربوط به ثبت‌نام از جمله درج شماره حساب‌های درخواستی را تکمیل کنند.

میرمالک افزود : طبق دستور العمل، مقرر شده است از تاریخ 10 مرداد به بعد موسسات خیریه ، تمامی پرداخت‌های حمایتی خود را از طریق حواله الکترونیک ساتنا/ پایا ، با درج عدد 110 و شناسه ملی موسسه خیریه در قسمت شناسه پرداخت انجام دهند.

مدیر کل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تصریح کرد: گزارش پرداخت‌ها از بانک مرکزی دریافت و پس از ثبت در سامانه به سازمان امور مالیاتی به منظور بررسی ارسال می‌شود.

وی افزود: بر همین اساس صاحبان امضای موسسه می‌توانند از پانزدهم اول هر فصل صورتحساب عملکرد موسسه و شناسنامه اقتصادی مدد جویان موسسه را بر اساس داده‌های پایگاه اطلاعات رفاه ایرانیان در پروفایل مربوطه خود در سامانه مشاهده کنند.

میرمالک با اشاره به اینکه راهنمای تمامی مراحل ثبت‌نام در قالب فیلم آموزشی، راهنما و دستور العمل در سامانه قابل رویت است اظهار کرد: در همین راستا شماره تلفن 0212500برای پاسخگویی به مخاطبان پیش بینی شده است.

مدیر کل دفتر امور حمایتی و توانمندسازی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی خاطر نشان کرد: متقاضیان می‌توانند سوالات خود را به نشانی پست الکترونیکی که در سامانه آمده ارسال کنند و پاسخگویی ظرف مدت 48 ساعت انجام خواهد شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: