کد خبر: ۵۳۲۱۱۴
تاریخ انتشار: ۲۸ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۷

تیم ملی فوتبال عراق یکی از حریفان ایران در مرحله نهایی انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ بدون لژیونرهایش در ترکیه تمرین می‌کند.

به گزارش شفاف، باسیل کورکیس، مدیر اداری تیم ملی فوتبال عراق گفت: بازیکنان لژیونر پایان ماه جاری میلادی  به اردوی این تیم در بغداد ملحق خواهند شد و بنابراین در اردوی ترکیه حضور ندارند.

وی افزود: تیم ملی فوتبال عراق روزانه دو جلسه تمرینی در شهر کایسری ترکیه انجام می‌دهد و اطمینان یافتیم که بازیکنان لژیونر به این اردو نمی‌رسند، هر چند ما تلاش زیادی برای ارتباط با باشگاه‌های بازیکنان لژیونر و حضورشان در اردوی آماده‌سازی ترکیه انجام دادیم. ادووکات (سرمربی عراق) دوست داشت تا تمامی بازیکنان در ترکیه حضور یابند و ترکیبی هماهنگ را برای مسابقات انتخابی جام جهانی ایجاد کند. ادووکات لژیونرهای زیادی را از طریق فیلم‌های ویدئویی دنبال و در نهایت پنج نفر را که اطمینان کاملی به آنها داشت انتخاب کرد. این دسته از بازیکنان شامل جاستین میرام، امیر العماری، فرانس ضیا، اسامه رشید و جیلوان حمد هستند. این بازیکنان قرار است پایان ماه جاری در بغداد به اردوی تیم ملی فوتبال عراق اضافه شوند.

در گروه A مرحله نهایی انتخابی جام جهانی 2022 در قاره آسیا تیم‌های ملی ایران، کره‌جنوبی، امارات، سوریه، لبنان و عراق رقابت خواهند کرد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: