کد خبر: ۵۳۲۱۴۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۷

یک زن جوان به دلیل بیماری عجیبی که دارد، مجبور شد عروسی اش را به تعویق انداخته تا به درمان خود برسد.

به گزارش شفاف، به نقل از ۲۴.ae، یک عروس انگلیسی به دلیل ابتلا به یک بیماری نادر که در آن مدام احساس می‌کند در حال غرق شدن است عروسی خود را به تعویق انداخته و امیدوار است که سرانجام بتواند پس از گذراندن دوره درمان و بهبودی، ازدواج کند.

کایوا لوکمل ۳۰ ساله، ده سالی می‌شود که از این بیماری رنج می‌برد و علائمی از جمله سرگیجه و سبکی سر را تجربه کرده است، حال بعد از گذشت این همه مدت به دنبال یافتن درمان خود در ایالات متحده آمریکاست. او پس از مراجعه به پزشک و تشخیص عدم ثبات دهانه رحم که شامل حرکت بیش از حد بین جمجمه و دو مهره فوقانی می‌شود، در حال جمع آوری بودجه برای درمان است.

Kaiva

کایوا به دلیل شرایطش مجبور شد عروسی خود را در ژوئن ۲۰۲۰ با نامزدش آرتور بکاسیلما ۳۵ ساله که راننده کامیون است، لغو کند. کایوا می‌گوید: آزاردهنده‌ترین چیز این است که نتوانم با عشق زندگی ام ازدواج کنم و در حالی که من سعی می‌کنم مثبت بمانم، وضعیت به این معنی است که به سختی می‌توانم حرکت کنم.

خانم Kaiva در آوریل ۲۰۱۱ دچار سرگیجه و خستگی زیاد شد، اما پزشکان نتوانستند مشکل را حدس بزنند، همچنین در سال ۲۰۱۸ او احساس خفگی و غرق شدن می‌کرد که در ملاقات مجدد با پزشک در بیمارستان شهر پیتربورو در اکتبر ۲۰۱۹، تجمع مایعات در مغز وی منجر به تعویق برنامه‌های عروسی شد.

کایوا لوکمل

پس از مشاوره آنلاین، یک متخصص تشخیص داد که وی دارای بی ثباتی مهره‌های گردنی است که باعث ایجاد مهره‌ای در ستون فقرات شده که مانع انتقال مایع از مغز می‌شود و همچنین سبب ایجاد فشار بر اعصاب اطراف می‌شود. از آنجا که هزینه درمان ۴۰ هزار پوند (۵۰ هزار دلار) خواهد بود، Kaiva صفحه‌ای را در Go Find Me برای جمع آوری کمک‌های مالی راه اندازی کرده است.

به هر حال دوستان و نزدیکان او امیدوارند که کایوا بتواند اواخر این ماه برای درمان این بیماری عجیب به فلوریدا سفر کند و در صورت بهبود، بتواند سال آینده ازدواج کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: