کد خبر: ۵۳۲۲۰۴
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۹

نماینده مردم آباده در مجلس گفت: همکاران به شایعه سازی‌ها علیه دولت توجه نکنند و کمک کنند دولت مشکلات کشور را حل کند.

به گزارش شفاف، رحیم زارع نماینده مردم آباده در مجلس در ادامه جلسه علنی روز شنبه ۳۰ مرداد مجلس شورای اسلامی و در جریان بررسی کلیات کابینه و برنامه های دولت سیزدهم در موافقت با برنامه های دولت گفت: از همکارانی که جوان گرایی دولت را نقد می کنند، تعجب می کنم. تا کی می خواهید به سیکل باطل جابجایی مدیران پیر و خسته ادامه دهید؟ اجازه دهید اقدامات و نظریات نو در ابتدای گام دوم انقلاب ظهور و بروز پیدا کند.

وی افزود: ملت شریف ایران فراموش نکنیم که رئیسی دولت را در زمانی تحویل می‌گیرد که کسری بودجه، وضعیت بد صندوق‌ها، بحران آب و خشکسالی، تحریم‌های مالی شدید، بحران کرونا و مواردی از این قبیل در کشور وجود دارد. آقای رئیسی برای موضوع مهم و بحران کشور که موضوع سلامت است برنامه بسیار خوبی دارد.

نماینده مردم آباده در مجلس بیان کرد: تیم اقتصادی دولت همراه و هماهنگ است. برنامه ریزی دقیقی برای توسعه میادین نفتی و گازی و بهره برداری از میادین مشترک انجام شده است.

زارع کابینه سیزدهم را جوان، هماهنگ، عملیاتی و جهادی خواند و گفت: همکاران به شایعه سازی ها علیه دولت توجه نکنند و کمک کنند دولت مشکلات کشور را حل کند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: