کد خبر: ۵۳۲۲۴۹
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۳

رییس سازمان بورس طی نامه‌ای خطاب به وزیر بهداشت، با اشاره به خطر کرونا برای کارکنان بازار سرمایه، خواستار واکسیناسیون ۱۰ هزار نیروی بورس و شرکت های زیرمجموعه شد.

به گزارش شفاف، محمدعلی دهقان دهنوی رئیس سازمان بورس طی نامه‌ای به سعید نمکی وزیر بهداشت اعلام کرد: کارکنان سازمان بورس به عنوان ناظر بازار سرمایه و شرکت های تابعه آن با وجود رعایت دقیق و کامل پروتکل های بهداشتی برای انجام وظایف حرفه‌ای و تحقق ماموریت های محوله نظارتی ملزم به حضور مستمر و کامل در محل کار، انجام پیگیریهای مرتبط، پاسخگویی به مراجعات حضوری مردمی و حضور در مجامع و جلسات گوناگون هستند.

از این رو به رغم تدابیر ستاد ملی مقابله با کرونا در تعطیلی مکرر بخش‌های مختلف تاکنون کمترین وقفه در فعالیت های بازار سرمایه و ماموریت های نظارتی سازمان ایجاد شده است.

لذا مستدعی است با عنایت به وضعیت مخاطره آمیز همه گیری و مخاطراتی که این وضعیت برای کارکنان سازمان در انجام ماموریت های محوله ایجاد می کند، ترتیبی اتخاذ شود که موجبات و مقدمات لازم برای واکسیناسیون کارکنان سازمان بورس و شرکت های تابعه، بورس تهران، فرابورس، بورس کالا، بورس انرژی، سپرده گذاری مرکزی، شرکت‌های کارگزاری و نهادهای مالی تحت نظارت سازمان بورس که مجموعاً 10 هزار نفر برآورد می شوند، فراهم شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: