کد خبر: ۵۳۲۲۷۴
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶

رئیس باشگاه بایرن مونیخ می‌گوید این باشگاه در حال حاضر نیازی به جذب ارلینگ هالند ندارد.

به گزارش شفاف، هربرت هاینر رئیس باشگاه بایرن مونیخ در گفت‌وگو با نشریه «بیلد» آلمان درباره احتمال تلاش این باشگاه در آینده برای به خدمت گرفتن گلزن نروژی بوروسیا دورتموند گفت: ارلینگ هالند؟ ما بهترین مهاجم دنیا و فوتبالیست سال یعنی روبرت لواندوفسکی را داریم. او تعداد گل‌های زده‌ای را برای ما تضمین می‌کند. لوا برای دو فصل دیگر کنار ماست و امیدوارم ماندن او در جمع ما طولانی‌تر هم شود. ارلینگ هالند بازیکن بسیار خوبی است و این را همیشه می‌بینیم، اما ما از روبرت خیلی راضی هستیم و می‌توانم تصور کنم که او قراردادش را با بایرن تمدید کند، هرچند هنوز برای این کار زود است.  

وی درباره نقل‌وانتقالات هم خاطرنشان کرد: تمامی باشگاه‌ها از جمله ما به خاطر شیوع ویروس کرونا ضربه خورده‌ایم. ما در مقایسه با شرایط عادی گذشته 150 میلیون یورو درآمد کمتری داریم که کنار آمدن با این شرایط برای باشگاهی همچون بایرن مونیخ آسان نیست. هواداران نباید نگرانی از این بابت داشته باشند، اما ما باید آینده باشگاه را از جنبه اقتصادی و ورزشی تضمین کنیم.  

رئیس باشگاه بایرن مونیخ در پایان درباره احمال جذب بازیکنی دیگر در این تابستان اظهار داشت: ما ترکیب فوق‌العاده‌ای از بازیکنان داریم. حسن صالیحمیدزیچ هم بازار نقل‌وانتقالات را زیرنظر دارد، اگر مورد مناسبی برای بایرن مونیخ باشد که به شرایط مالی ما بخورد، برای به خدمت گرفتنش تلاش خواهیم کرد، اما نیاز فوری به انجام این کار نداریم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: