کد خبر: ۵۳۲۲۷۵
تاریخ انتشار: ۳۱ مرداد ۱۴۰۰ - ۱۶:۰۶

سرپرست تیم ملی فوتسال کشورمان از آغاز مجدد تمرینات این تیم، پس از دو روز استراحت خبر داد.

به گزارش شفاف، ابوالفضل کریمیان در گفت‌وگو با سایت رسمی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: اردوی آماده‌سازی تیم ملی فوتسال از 28 مردادماه در سالن فوتسال مرکز ملی فوتبال آغاز شد و امروز (یکشنبه) به پایان رسید. بعد از دو روز استراحت، بلافاصله بازیکنان به اردو دعوت می‌شوند و تمرینات خود را تا 6 شهریورماه زیر نظر کادر فنی پیگیری می‌کنند. پس از آن جهت انجام دو دیدار دوستانه عازم بلاروس خواهیم شد. با توجه به محدودیت زمانی که داشتیم، کادر فنی سعی کرد برنامه‌ها را به گونه‌ای پیش ببرد تا حداکثر استفاده را از این اردو داشته باشد.

وی درخصوص البسه تیم ملی فوتسال در اردوی بلاروس گفت: خوشبختانه با مساعدت و دستور عزیزی خادم، اولین پَک البسه آل‌اشپورت برای سفر تمرین و اردوی تدارکاتی تیم ملی فوتسال در بلاروس فراهم شد. همچنین البسه مورد نیاز برای مسابقات جام جهانی به لحاظ تعداد، سایز و موارد این‌چنینی به کمپانی آل‌اشپورت ارائه شده است که پیش از اعزام تیم ملی به جام جهانی لیتوانی، تحویل فدراسیون فوتبال خواهد شد.

سرپرست تیم ملی فوتسال در خصوص دو دیدار دوستانه با تیم ملی بلاروس تصریح کرد: در روزهای 8 و 9 شهریورماه، دو دیدار دوستانه با تیم ملی فوتسال بلاروس در مینسک برگزار خواهیم کرد. امیدوارم در این اردو بازیکنان به آمادگی لازم و شرایط بدنی خوبی برسند تا بتوانیم با هماهنگی بیشتری عازم لیتوانی شویم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: