کد خبر: ۵۳۲۳۵۶
تاریخ انتشار: ۰۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۳۱

باشگاه بایرن مونیخ قرارداد بازیکن آلمانی خود را برای مدتی طولانی تمدید و مشتریان این بازیکن را ناامید کرد.

به گزارش شفاف، باشگاه بایرن مونیخ با انتشار بیانیه‌ای رسمی اعلام کرد که قرارداد یاشوا کیمیش را تا سال 2025 تمدید کرده است.

قرارداد قبلی دفاع راست و هافبک دفاعی 26 ساله باواریایی‌ها سال 2023 به پایان می‌رسید و چند تیم از جمله رئال مادرید امیدوار به جذب این ملی‌پوش آلمان بودند اما باواریایی‌ها با اضافه کردن دو سال دیگر به مدت قرارداد بازیکن‌شان از بابت ماندن او در آلیانتس آره‌نا برای مدتی طولانی آسوده‌خاطر شدند.

تمدید قرارداد کیمیش در حالی است که بایرن مونیخ نظر دیگر بازیکن خود لئون گورتزکا را هم برای تمدید قراردادش جلب کرده است.

کیمیش که سال 2015 از تیم لایپزیگ به بایرن مونیخ پیوست، پس از تمدید قراردادش گفت: مهمترین دلیل من برای تمدید قراردادم این است که اینجا در بایرن مونیخ، می‌تواند شور و شوقم برای فوتبال بازی کردن را حفظ کنم و هرروز با خوشحالی کار می‌کنم. من تیمی دارم که با آن می‌توانم به همه اهدافم برسم ضمن اینکه بسیاری از هم‌تیمی‌هایم در این تیم هم برایم به دوستانی حقیقی تبدیل شده‌اند. اولین دلیل من برای فوتبال بازی کدن سرخوش بودن و لذت بردن بود. من هنوز پایانی برای پیشرفتم نمی‌بینم و مطمئنم که بایرن مونیخ در سال‌های آینده می‌تواند کارهای زیادی انجام دهد.علاوه بر این خانواده من اینجا در مونیخ بسیار راحت هستند. مونیخ برای ما به وطن دوم تبدیل شده است. چیزهایی که ما اینا داریم را نمی‌توانیم در تمام دنیا پیدا کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: