کد خبر: ۵۳۲۳۹۸
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۴۵

پیرزنی که از بالای صخره به پایین سقوط کرده بود توسط گربه اش نجات یافت.

به گزارش شفاف، گربه‌های سیاه از دید بسیاری از جهان به عنوان نماد بدشانسی تلقی می‌شوند، اما به تازگی یک گربه سیاه ثابت کرد آن‌ها نیز می‌توانند در موقعیت‌هایی که صاحبشان در معرض خطر است مانند سگ‌ها تبدیل به قهرمان شوند.

این گربه پس از آنکه صاحب ۸۳ ساله بریتانیایی اش از تپه‌ای ۷۰ پایی (۲۱ متری) به پایین سقوط کرد تیم جستجو را به محل حادثه هدایت کرد. این اتفاق در منطقه «بادمین» انگلیس رخ داد. پلیس بادمین در شرح چگونگی نجات این زن در فیسبوک نوشت: «تیم‌های نجات در جستجوی زنی بودند که روز شنبه در نزدیک خانه اش ناپدید شده بود. در حالی که در ابتدا عملیات جستجو با شکست مواجه شده بود، اما با کمک یک گربه قهرمان به نام «پیران» اوضاع تغییر کرد. پیران با ایجاد سر و صدا توجه یکی از همراهان اعضای تیم نجات را به خود جلب کرد و آن‌ها را به گوشه‌ای از مزرعه بزرگ ذرت در نزدیکی خانه این زن که وی سقوط کرده بود هدایت کرد.»

تامار لانگمیر، ۳۸ ساله یکی از همسایگانی که به تیم پلیس در جستجو کمک می‌کرد با شنیدن صدای پیران به سمت این حیوان رفت. آن‌ها سپس پیرزن را که به پایین دره افتاده بود مشاهده کردند. لانگمیر در این باره به اسکای نیوز گفت: «اگر این گربه در بالای دره حضور نداشت مطمئنا من یا هر فرد دیگری چند ساعت طول می‌کشید تا حین عملیات جستجو به این نقطه سر بزند.»

گربه خانگی

پلیس در پست فیسبوکی خود نوشت که برای کمک به ارتقاء ایمنی این زن و انتقال مناسب وی به بالای دره، نیرو‌های آتشنشانی و نجات نیز در محل حادثه حضور یافتند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: