کد خبر: ۵۳۲۴۱۶
تاریخ انتشار: ۰۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۲۶

یک منبع خبری در فرانسه مدعی شد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن در اندیشه فروش آینده‌دارترین بازیکن خودش است.

به گزارش شفاف، رادیو مونت‌کارلوی فرانسه در خبری غیرمنتظره مدعی شد که باشگاه پاری‌سن‌ژرمن بعد از خرید لیونل مسی حالا به فروش کیلیان امباپه فکر می‌کند.

امباپه فقط یک فصل دیگر با پاریسی‌ها قرارداد دارد و هنوز خبری از تمدید آن نیست. همین موضوع سبب شده گمانه‌زنی‌هایی درباره تمرکز او روی انتقالش به رئال مادرید صورت بگیرد. احتمال رخ دادن این اتفاق با خودداری امباپه از قبول پیشنهاد اخیر باشگاه برای تمدید 5 ساله قراردادش قوت گرفت. به همین دلیل ناصر الخلیفی رئیس باشگاه PSG در فکر فروش اوست چون اگر امسال او را نفروشد فصل آینده باید به عنوان بازیکن آزاد با این ستاره فرانسوی خداحافظی کند و این یک ضرر مالی بزرگ است.

الخلیفی اما فرصت زیادی برای این کار ندارد. تنها یک هفته دیگر به بسته شده پنجره نقل و انتقالات مانده است و در این مدت او باید امیدوار باشد که رئال مادرید یا دیگر مشتریان امباپه پیشنهادی بدهند که ارزش فروش بازیکن را داشته باشد و با اوضاع اقتصادی نه چندان جالب باشگاه‌های اروپایی بعد از شیوع کرونا، هر تیمی از پس راضی کردن  PSG برنخواهد آمد، حتی رئال مادرید.

در همین حال رادیو مونت‌کارلو تأکید کرد که پاری‌سن‌ژرمن هنوز هیچ پیشنهاد رسمی از سوی رئال مادرید برای امباپه دریافت نکرده است. این منبع خبری اما اعلام کرد که یک تیم لیگ برتری که هنوز نامش فاش نشده برای خرید ستاره خط حمله پاریسی‌ها، پیشنهادی رسمی ارائه کرده است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: