کد خبر: ۵۳۲۴۹۶
تاریخ انتشار: ۰۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۳:۰۲

سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران گفت: پیروز میدان شدیم و به همه تیم‌های حاضر در مسابقات نوجوانان جهان نشان دادیم ایران فراتر از تصورهاست.

به گزارش شفاف، مسعود آرمات، سرمربی تیم والیبال نوجوانان ایران در مورد پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل هند در مسابقات قهرمانی زیر 19 سال جهان اظهار داشت: باید بگویم برخلاف گفته‌ها، شروع طوفانی نداشتیم چرا که بازی‌های اول، شرایط سخت خود را دارد. بازیکنان ما شروع خوبی نداشتند چرا که بچه‌ها استرس داشته و مهار استرس در این رده سنی سخت است.

سرمربی تیم نوجوانان ایران ادامه داد: اگر ست اول را به حریف واگذار می‌کردیم، نتیجه ممکن بود عوض شود. سرمربی هند ادعا کرده بود که ایران را شکست می‌دهد اما با تاکتیک‌های خود بازی را به نام خود کردیم. در ست سوم برخی از بازیکنان به صحبت‌های کادر فنی گوش نداده اما همواره سعی کردیم نکات را به آنها گوشزد کنیم.

آرمات گفت: اگر بازی اول ما با گواتمالا برگزار می‌شد و این تیم کنار نمی‌رفت، شرایط به گونه‌ای دیگر بود. ما حاضر بودیم که بازی اول خود را با گواتمالا انجام دهیم چرا که بازی اول همواره مهم است. خدا را شکر می‌کنم که پیروز میدان شدیم و به همه تیم‌های حاضر در این مسابقات نشان دادیم ایران فراتر از تصورهاست. شاهدیم که تیم‌های دیگر برای ایران کری می‌خوانند اما من به مربیان احترام گذاشته و هیچ موقع ما در خصوص تیمی دیگر کری نمی‌خوانم. امیدوارم در ادامه راه بتوانم دل مردم را شاد کنم. 

مسعود آرمات در خصوص نقاط ضعف تیم گفت: خطاهایی در سرویس داشتیم چرا که دست بازیکنان در سرویس باز بود. در ست‌های دوم و سوم خطاها کمتر شد. در خصوص نقطه قوت هم باید بگویم که در حمله موفق بودیم و توانستیم به پیروزی برسیم.

سرمربی تیم والیبال نوجوانان درباره بازی آینده تیم ملی والیبال ایران مقابل لهستان گفت: لهستان حریف سختی است و باید برای سرگروهی بجنگیم. برای تیم ملی لهستان برنامه خواهیم داشت. زمان استراحت فردا را به گونه‌ای جلو می بریم که لهستان را آنالیز کرده تا بچه‌ها را برای این بازی آماده کنیم. به امید خدا با پیروزی از این رقابت خارج خواهیم شد. باید بگویم تیم ملی والیبال ایران همواره عادت دارد که بازی‌هایش را بدون تماشاگر پیش ببرد. اگر بازی‌ها با تماشاگر بود خیلی این رقابت‌ها متفاوت می‌شد. تاکید می‌کنم که یار هفتم ما تماشاچیان هستند چرا که آنها قوت قلب ما بوده و شرایط تیم با حضور آنها از زمین تا آسمان برای ما فرق می‌کند.

همچنین سرمربی هند پس از شکست سنگین مقابل ایران گفت: شکست با این نتایج در این رده سنی طبیعی است. باید بگویم که در ست اول روحیه خود را از دست دادیم و باعث شد  نتیجه ست دوم را هم از دست بدهیم. ایران تیم خوب و قدرتمندی  است. بازی آینده ما با لهستان خیلی نزدیک خواهد بود و ما تلاش خود را خواهیم کرد تا به پیروزی برسیم. باید بگویم که باخت مقابل ایران تنها باعث شد که تنها 3 امتیاز را از دست بدهیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: