کد خبر: ۵۳۲۵۶۷
تاریخ انتشار: ۰۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۲

شبکه نمایش در ادامه پخش فیلم‌های سینمایی سراسر جهان، آثار هیو جکمن بازیگر استرالیایی را مرور می‌کند.

به گزارش شفاف، شبکه نمایش در ادامه پخش فیلم‌های جدید خود این هفته، فیلمی از سینمای استونی با عنوان «شبح کوهنورد» را در دستور پخش دارد. در کنار این، مرور آثار هیو جکمن بازیگر استرالیایی از دیگر برنامه‌های شبکه نمایش برای هفته پیش روست.

ساعت ۱۳ فیلم و تله فیلم‌های ایرانی شبکه نمایش از شنبه ۶ تا ۱۳ شهریور پخش خواهد شد. «بمانی هفتم»، «نردبان»، «ساعت به وقت صفر»، «پاشنه بلند ۲»، «افسانه قشم»، «خاک و آتش»، «یتیم خانه ایران» نام فیلم‌های این بخش هستند.

باکس ثابت فیلم‌های ویژه تابستان شبکه نمایش که هر روز ساعت ۱۵ از این شبکه پخش می‌شود در هفته پیش رو بدین ترتیب خواهد بود: «شرور»، «جک آیریش: بدهی قدیمی»، «نوا زمبلا»، «شرکت»، «نفس بکش»، «مبارزان شانگهای» و «خون و پول».

فیلم‌های منتخب خانوادگی، که بخش ثابت ساعت ۱۹ تابستان شبکه نمایش خواهد بود، در هفته پیش رو به ترتیب شامل این فیلم‌ها خواهد بود: «لبخند جیمی»، «مسابقه بزرگ»، «سفر به تاریخ»، «رسوایی ۱»، «بزرگ تر از زندگی»، «دو برادر» و «من هنوز آلیس هستم».

هیو جکمن بازیگر استرالیایی که سابقه نامزدی جایزه اسکار را برای بازی در فیلم «بینوایان» در کارنامه دارد، این هفته مهمان شبکه نمایش در بخش مرور آثار است. جکمن از بازیگرانی بود که بازی خود را از تئاتر و بازی در سریال‌های استرالیایی از جمله سریال «مردی از رودخانه برفی» آغاز کرد و پس از راهیابی به هالیوود با حضور در فیلم‌های دنباله دار «مردان ایکس» و نقش ولورین تبدیل به ستاره‌ای جهانی شد. فیلم‌های منتخب این بازیگر در هفته پیش رو در ساعت 21 شامل این فیلم‌ها خواهد بود: «کیت و لئوپولد»، «نبرد پولادین»، «حیثیت»، «اره ماهی»، «استرالیا»، «زندانیان» و «آموزش بد».

فیلم‌های ساعت ۲۳ شبکه نمایش که بخش فیلم‌های جذاب است، شامل این فیلم هاست: «سه شمشیرزن ۲»، «امکان مینا»، «شهر دروغ ها»، «از فراز قله»، «تی ۳۴»، «آسمان خراش» و فیلم جدید شبکه نمایش به اسم «شبح کوهنورد» که برای نخستین بار پخش خواهد شد. این فیلم محصول سال ۲۰۱۵ استونی و ساخته «اورماس لیو» است. داستان فیلم که بر اساس واقعیت ساخته شده در مورد گروهی کوهنورد جوان است که برای تفریح به سیبری رفته‌اند و در این راه با اتفاقات عجیب و غریبی مواجه می‌شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: