کد خبر: ۵۳۲۷۸۳
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۴

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان ابراز امیدواری کرد مدال‌های خوشرنگ‌تری در تیراندازی با کمان رقابت‌های پارالمپیک کسب شود.

به گزارش شفاف، غلامرضا شعبانی بهار پس از کسب مدال نقره رمضان بیابانی در کامپوند انفرادی 2020 توکیو گفت: ان‌شاءالله در روزهای آینده مدال‌های بیشتری در راه خواهد بود. این مدال نیز حاصل تلاش شبانه‌روزی ورزشکاران و کادر اجرایی است و خوشحالم که برای اولین بار در تاریخ توانستیم مدال نقره کامپوند پارالمپیک را کسب کنیم. 

وی افزود: ان‌شاءالله این مدال سرآغازی خواهد بود برای کسب مدال‌ها و افتخارات بیشتری در تیراندازی با کمان خواهد بود. 

شعبانی‌بهار ادامه داد: ما امیدواریم که در رقابت‌های آینده و در ریکرو مدال‌های بیشتری را کسب کنیم. زهرا نعمتی و غلامرضا رحیمی در انفرادی و در رشته میکس حضور دارند و به کسب مدال توسط این ورزشکاران بسیار امیدواریم. 

رئیس فدراسیون تیراندازی با کمان درباره علت حذف سینا منشازاده نیز گفت: علی سینا از شانس‌های اصلی کسب مدال بود ولی متاسفانه نتوانست برای مراحل بالاتر صعود کند. او در هر حال تلاش خود را انجام داد. 

وی گفت: در برآوردهای ما شانس منشازاده بیشتر از بیابانی بود ولی نتوانست که در این رقابت‌ها مدال کسب کند.

شعبانی‌بهار در پایان با یاد سردار حاج قاسم سلیمانی که کاروان ایران به یاد و نامش مزین است، تصریح کرد: ان‌شاءالله این مدال‌ها شایسته نام سردار دلهای عزیز ایران اسلامی باشد. 

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: