کد خبر: ۵۳۲۸۵۷
تاریخ انتشار: ۰۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۱:۲۸

بنا بر اعلام رسانه های سعودی، بیمارستانی که دختر یک خانواده ثروتمند را اشتباهی به خانواده ای فقیر داده بود به پرداخت خسارت به این خانم جوان محکوم شد.

به گزارش شفاف، به نقل از العالم؛ رسانه‌های سعودی حکم دادگاه در خصوص دختری که 35 سال از عمرش را در خانواده‌ای گذراند که بیمارستان او را به اشتباه تحویل آن‌ها داده بود اعلام کردند. به این ترتیب در دادگاه عربستان حکمی مبنی بر پرداخت خسارت دو میلیون ریالی به دختر از سوی بیمارستان صادر شده است.

به گفته روزنامه‌های سعودی ، این خانم چندی پیش متوجه شد که دوران کودکی و جوانی خود را در خانواده‌ای فقیری گذرانده است که خانواده واقعی او نبودند و از نظر نژاد و رنگ با او تفاوت داشتند، در حالی که خانواده واقعی او ثروتمند هستند و از نظر نژاد و رنگ نیز با او یکسانند. شهر مکه با صدور حکمی بیمارستان را به خاطر خطا و اشتباهش موظف به پرداخت دو میلیون ریال به این زن کرد. این خانم شاکی اظهار داشت که در تمام این سال‌ها، طعم زندگی سخت را چشیده است زیرا درآمد خانواده‌اش بسیار اندک بوده است.

برملا شدن حقیقت جابجایی دو نوزاد در بیمارستان

این خانم پس از آزمایش DNA متوجه شد خانواده‌ای که او را تربیت کرده‌اند خانواده واقعی او نیستند، بنابراین او از دادگاه عمومی شهر مکه شکایت کرد و با آزمایش DNA نسبتش را با پدر واقعی خود مشخص کرد. دادگاه گفت: غرامت به این خانم باید پرداخت شود زیرا او در طول زندگی‌اش در یک خانواده کوچک و با درآمد محدود، و جدا از خانواده مرفه خود زندگی کرده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: