کد خبر: ۵۳۲۹۳۳
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۳۳

معاون هماهنگ‌کننده ارتش، کادر درمان را نماد ایثار و فداکاری دانست و گفت: این عزیزان با گذشتن از جان خود، امید به زندگی دوباره را در جامعه حفظ کرده‌اند.

به گزارش شفاف، امیر دریادار حبیب‌الله سیاری معاون هماهنگ‌کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران از مراحل آموزش طب رزم دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی ارتش واقع در اردوگاه شهید شهرام‌فر نزاجا در منطقه تلو بازدید کرد.

امیر سیاری در این بازدید گفت: دفاع از میهن اسلامی در تمامی عرصه‌ها، وظیفه همه است و همه باید خود را سرباز این مرز و بوم دانسته و برای سرافرازی و اقتدار کشور، تمام توان خود را به کار ببندند و موجب حرکت رو به جلو و پیشرفت ایران عزیز شوند و شما دانشجویان باید در این راه پیشگام و پیشرو باشید.

وی با اشاره به ایثار و فداکاری کادر بهداشت و درمان در دوران دفاع مقدس، عنوان کرد: پزشکان و پرستاران و کادر درمان همواره بدون سلاح در خط مقدم جبهه‌ها حضور داشته و نماد ایثار و فداکاری هستند.

معاون هماهنگ‌کننده ارتش افزود: امروز ما بیش از هر زمان دیگری به جامعه پزشکی و پرستاری و کادر درمان افتخار می‌کنیم و تمام زحمات آنان را در خط مقدم مبارزه با ویروس منحوس کرونا پاس می‌داریم. این عزیزان با گذشتن از جان خود، امید به زندگی دوباره را در جامعه حفظ کرده‌اند.

دریادار سیاری همچنین با تاکید بر خدمات ارزنده ارتش جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف مردم‌یاری‌ها از جمله امدادرسانی در بلایای طبیعی و خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا، گفت: کادر درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران از دو جهت باید به خود افتخار کنند؛ چراکه هم در لباس مقدس خدمت سربازی و هم در لباس مقدس مدافعان سلامت به مردم عزیزمان خدمت می‌کنند و این مصداق عینی شعار معروف «ارتش فدای ملت» است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: