کد خبر: ۵۳۳۰۱۲
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۰۹

سومین روز رقابت‌های لیگ تنیس ایران با انجام ۲۴ دیدار دیگر پیگیری شد.

به گزارش شفاف، رقابت‌های لیگ تنیس ایران در زمین‌های دهکده ورزشی چهارباغ با انجام 24 دیدار دیگر مرحله گروهی پیگیری شد.

در راند نخست روز سوم، آکادمی تنیس مهذب نیا (ب) با نتیجه 3 بر صفر از سد فاخر سیرجان عبور کرد و تنیس سنتر با همین نتیجه درنا البرز را شکست داد.

بانک صادرات و آروین اسپرت با نتیجه مشابه 3 بر صفر مقابل تیم‌های گردشگری دکتر بسکی و‌ آکادمی تنیس مهذب‌نیا(د) به پیروزی رسیدند، راد سیرجان و هما شرق با همین نتیجه مغلوب رعد پدافند و چوب سنگ شدند.

آکادمی تنیس البرز( الف) با نتیجه 3 بر صفر افزون پلاست کاشان را مغلوب کرد و کلاژ گستر سعد آباد با همین نتیجه از سد آکادمی تنیس فرودنیا(ب) عبور کرد. 

با انجام راند دوم‌ مسابقات، ولیرویسز ایران با نتیجه 3 بر صفر مقابل آکادمی تنیس هانی به برتری رسید، آکادمی تنیس طاهری(الف) با همین‌ نتیجه مقابل آکادمی تنیس مهذب نیا(ج) به برتری رسید، آرمان ویدا با نتیجه 2 بر یک آکادمی تنیس البرز را شکست داد. 

پوشاک وانسی 3 بر صفر آکادمی تنیس داودیان را برد، ولسرویسز با همین‌ نتیجه یاران امیر کبیر را از پیش رو برداشت، باشگاه صنعت و معدن  3 بر صفر وینر اسپرت را مغلوب کرد، مهرام 3 بر صفر خانه نو را از پیش رو برداشت و توسعه امین دارو در آخرین دیدار با نتیجه 2 بر یک آکادمی تنیس بابک را مغلوب کرد. 

و در نهایت با برگزاری راند سوم، آکادمی تنیس آریانا البرز و آکادمی فرودینا(الف) با نتیجه 3 بر صفر مقابل تیم‌‌های آکادمی تنیس مهذب نیا(ه ) و آکادمی کیا آستانه اشرفیه به برتری رسیدند، آکادمی تنیس کاظمی، آنزو سعد آباد، هیئت تنیس قم، آکادمی تنیس طاهری(ب) و‌ آکادمی تنیس مهذب نیا(الف) با نتیجه مشابه 3 بر صفر تیم‌های هیئت تنیس اردبیل(ب) ، هیئت تنیس زنجان، آکادمی تنیس فرودنیا(ج)، آکادمی طاهری(ج) را شکست دادند. 

همچنین بازی تیم‌های بومرنگ تهران و سیمرغ کلاب مازندران با نتیجه 2 بر یک به سود نماینده تهران به پایان رسید. 

مرحله گروهی این مسابقات امروز نیز با برگزاری 24 مسابقه ادامه دارد. 

مسابقات لیگ تنیس با جایزه 300 میلیون تومانی از 9 تا 21 شهریور ماه برگزار و از بین تیم‌های حاضر 8 تیم برتر جواز حضور در لیگ برتر سال 1401 را بدست می آورند. 

 سرداوری این مسابقات بر عهده حسن لاچینانی سرداور نشان سفید کشورمان است و سینا ابراهیمیان مدیریت بازی‌ها را بر عهده دارد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: