کد خبر: ۵۳۳۰۷۸
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۶:۲۴

بانوی پاراتکواندوی کشورمان تأکید کرد که حضورش در بازی‌های پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو فقط با نگاه حمایتی نبوده است.

به گزارش شفاف، رایحه شهاب بعد از ناکامی در دستیابی به مدال برنز وزن ۵۸+ بانوان مسابقات تکواندوی پارالمپیک ۲۰۲۰ توکیو اظهار کرد: امروز تا آستانه رسیدن به مدال برنز پیش رفتم، اما به مدال نرسیدم. با توجه به اینکه حریف امشبم (ایمی تروسدیل از بریتانیا) رنک یک دنیاست، فکر می‌کردم شکست او کار سختی باشد، اما در جریان مسابقه حتی در مقطعی پیش افتادم.

وی در ادامه یادآور شد: من تا اواسط مسابقه از حریفم پیش بودم، اما او در یک بازه زمانی از من پیش افتاد و با اینکه جانانه تلاش کردم و جنگیدم، اما با اختلاف ۱۰ امتیاز باختم و به مدال برنز نرسیدم.

«شما با نگاه حمایتی کمیته ملی پارالمپیک به توکیو اعزام شدید، اما امروز فراتر از انتظار ظاهر شدید و فاصله‌ای نزدیک با مدال پارالمپیک و تاریخ‌سازی فاصله داشتید.»، شهاب در واکنش به طرح این موضوع گفت: من برای رسیدن به اینجا خیلی تلاش کرده بودم و صرفاً با نگاه حمایتی به توکیو نیامدم. حتماً چیزی در من دیده بودند که مرا به پارالمپیک فرستادند. اینجا پارالمپیک است و مسابقات قاره‌ای و جهانی نیست که فقط صرف حضور باشد.

این بانوی پارالمپیکی کشورمان در پاسخ به این پرسش که آینده‌اش را در رشته پاراتکواندو چطور می‌بیند، گفت: در این مدت کم تلاشی فراوان و شبانه‌روزی برای مدال پارالمپیک کرده بودم، اما به هدفم نرسیدم. قطعاً تلاشم را می‌کنم تا روز بهتر و بهتر شوم و پیشرفت کنم.

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: