کد خبر: ۵۳۳۱۰۶
تاریخ انتشار: ۱۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۲۰:۳۱

عضو شورای شهر تهران در بازدید از ستاد سمن‌های شهرداری تهران، گفت: اولویت‌های زندگی شهروندان تهرانی باید در دستور کار ستاد سمن‌ها قرار گیرد.

به گزارش شفاف،سیداحمد علوی رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی شورای شهر تهران در بازدید از ستاد سمن‌های شورای شهر تهران،در جریان آخرین اقدامات ستاد توان‌افزایی و حمایت از سازمان‌های مردم‌نهاد شورای شهر تهران قرار گرفت.

وی در جریان این بازدید اظهار کرد: بسیاری از طرح‌های شهری را می‌توان در قالب طرح‌های جهادی از طریق سمن‌ها عملیاتی کرد.سمن‌ها با نیت خیر و اصلاح‌گرانه‌ای که دارند، قطعا بازوی اجرایی در بهسازی شهر خواهند بود.

علوی بر لزوم فعالیت هرچه بیشتر، بهتر و مؤثرتر ستاد سمن‌ها در تهران تاکید کرد و افزود: یقیناً اجرای طرح‌های مهم و سراسری در کلانشهری مانند تهران نیازمند مشارکت‌های مردمی است و هرجا مردم پای کار آمده‌اند، کارها نیز به نحو احسن اجرا شده و پیش رفته‌اند.

وی با اشاره به همه‌گیری ویروس کرونا گفت: در مدت نزدیک به 2 سالی که از همه‌گیری این ویروس منحوس می‌گذرد، شاهد بودیم که حضور مردم و مشارکت آنها در تهیه و توزیع لوازم پیشگیری از ابتلا به کرونا و همچنین حضور آنها در مباحث آموزشی چقدر مهم و مفید بود.

رئیس کمیته مشارکت‌های مردمی شورای شهر تهران همچنین با اشاره به فعالیت‌های کنونی سمن‌ها در شهر تهران گفت: این سمن‌ها در آینده‌ای نزدیک مجری تمام طرح‌های جهادی خواهند شد و این طرح‌ها را از این طریق راهبری می‌کنیم.

وی در ادامه تاکید کرد: اولویت‌های زندگی شهروندان تهرانی باید در دستور کار ستاد سمن‌ها قرار گیرد و از این طریق بتوانیم سریع تر به این اولویت‌ها رسیدگی کنیم.

علوی با تأکید بر اینکه در دستور کار قرار گرفتن رسیدگی به اولویت‌های شهروندان می‌تواند بسیاری از مشکلات شهر تهران را حل کند، گفت: ان شاءالله بتوانیم با کمک خود مردم مشکلات و اولویت‌های زندگی در کلانشهر تهران را رسیدگی و رفع کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: