کد خبر: ۵۳۳۱۸۶
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۰:۲۸

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی در پیامی در حساب کاربری خود از موافقت و دستور اجرایی وزیر بهداشت درخصوص واکسیناسیون عوامل حوزه‌های ماموریتی این وزارتخانه خبر داد.

به گزارش شفاف، گردشگری و صنایع‌دستی با فعالان بخش خصوصی، موضوع واکسیناسیون دست‌اندرکاران گردشگری شامل هتل‌داران، راهنمایان گردشگری و... به‌عنوان نخستین مطالبه بخش خصوصی مطرح شد و وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی به‌سرعت این موضوع را دنبال کرد و امروز یکشنبه 14 شهریور 1400 در صفحه توئیتر خود خبر موافقت و دستور وزیر بهداشت را برای واکسیناسیون این گروه را اعلام کرد.

سیدعزت‌الله ضرغامی در این توییت نوشت: «امروز در نامه‌ای به وزیر محترم بهداشت، خواستار اولویت در واکسیناسیون عوامل حوزه‌های مأموریتی وزارتخانه شدم.»

او ادامه داده است: «اهمیت سلامتی در مراودات اجتماعی و ضرورت حمایت از این بخش مهم اقتصادی و خدماتی به ویژه گردشگری را هم حضوری تشریح کردم و ‏از ایشان به دلیل موافقت و دستور اجرایی‌شان تشکر می‌کنم.»

پیش از این در روز دهم شهریور ماه علیرضا رئیسی سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا مشاغلی از جمله هتل داران را جزو مشاغل دارای اولویت برای واکسیناسیون در مهر ماه دانسته بود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: