کد خبر: ۵۳۳۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۳:۵۲

دریافت‌کننده تیم ملی والیبال ایران گفت: امسال در ترکیب تیم ملی، جوانان بیشتری حضور دارند، انگیزه‌ها افزایش یافته و امیدوارم که بهترین‌ها را به دست آوریم.

به گزارش شفاف، میثم صالحی در حاشیه آخرین تمرین تیم ملی والیبال ایران قبل از اعزام به رقابت‌های قهرمانی آسیا ابراز امیدواری کرد این تیم با ترکیب جوان شده و حضور بهروز عطایی به عنوان سرمربی بتواند بهترین نتایج را در قهرمانی مردان آسیا کسب کند.

صالحی با اشاره به این‌که امروز آخرین جلسه تمرین تیم پیش از اعزام به ژاپن برگزار شد، گفت: حدود 20 روز در اردو بودیم و 35 جلسه تمرینی برگزار کردیم. تمرینات خوبی داشتیم و طبق برنامه‌ریزی‌های انجام شده پیش رفتیم.

وی درخصوص اعزام تیم به مسابقات با حضور مربی ایرانی افزود: به شخصه معتقدم باید به آقای عطایی به عنوان سرمربی ایرانی تیم ملی اعتماد کنیم تا انشاا… بتوانیم بهترین نتایج را با حضور ایشان کسب کنیم. تمام تلاشمان را می‌کنیم تا در این دوره از رقابت‌ها به بهترین نتیجه ممکن برسیم.

دریافت کننده تیم ملی والیبال گفت: با توجه به این‌که امسال در ترکیب تیم ملی، جوانان بیشتری حضور دارند، انگیزه‌ها افزایش یافته و امیدوارم که بهترین‌ها را به دست آوریم. از همه هواداران و مردم عزیز ایران که همواره پشت ملی‌پوشان بودند تشکر می‌کنم.

رقابت‌های قهرمانی مردان آسیا از تاریخ 21 تا 28 شهریور به میزبانی ژاپن برگزار می‌شود و تیم ملی والیبال ایران به عنوان مدافع عنوان قهرمانی، در گروه B با تیم‌های پاکستان، تایلند و هنگ‌کنگ هم‌گروه است.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: