کد خبر: ۵۳۳۳۰۴
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۵۲

زالی گفت: تعداد مراجعه کنندگان به بخش سرپایی به زیر ۲۰ هزار نفر در تهران رسیده و میزان مراجعه به بخش درمانی کاهش یافته است.

به گزارش شفاف، علیرضا زالی، فرمانده ستاد مدیریت مقابله با بیماری کرونا صبح امروز در مراسم افتتاح پایگاه تجمیعی واکسیناسیون کرونا که در دانشکده بهداشت شهید بهشتی برگزار شد، اظهار کرد: در حال حاضر ۱۰۶ مرکز تجمیعی در تهران و ۱۳۲ مرکز در استان تهران راه اندازی شده است.

او بیان کرد: در حال حاضر واکسیناسیون در کشور با شتاب بیشتری در حال انجام است. تعداد ۱۹۰۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند و خوشبختانه روند بستری در تهران نزولی شده است.

زالی گفت: در شبانه روز گذشته تعداد ۱۲۰۰ بیمار در بیمارستان‌های تهران بستری شده که ۱۸۰ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه بستری هستند.

او افزود: تعداد مراجعه‌کنندگان به بخش سرپایی به زیر ۲۰ هزار نفر در تهران رسیده و میزان مراجعه به بخش درمانی کاهش یافته است، اما مراجعه به بخش بهداشتی بیمارستان‌های تهران افزایش پیدا کرده است.

زالی گفت: در حال حاضر تعداد پنج میلیون و ۸۵۰ هزار نفر از مردم تهران دوز اول و یک میلیون و ۸۰۰ هزار نفر از شهروندان هر دو دوز را دریافت کرده اند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: