کد خبر: ۵۳۳۳۱۰
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۱

دبیرخانه پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی اسامی هیئت داوران این رویداد را با حضور اساتید، مداحان و شاعران برجسته کشور اعلام کرد.

به گزارش شفاف، دبیرخانه پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی اسامی داوران و اساتید این دوره را اعلام کرد که بر این اساس آقایان مصطفی خورسندی، محمدحسین پویانفر، شهروز حبیبی، محمود تاری، سعید نسیمی، یدالله صادقی حسین صیامی و علی مهدوی‌نژاد اعضای این کمیته را تشکیل می‌دهند.

همچنین به همت بسیج مداحان و با هماهنگی‌های صورت گرفته تمامی خدمات برای اسکان شرکت‌کنندگانی که از شهرستان‌ها و استان‌های مختلف به این آیین سوگواری دعوت می‌شوند، فراهم شده است.

فراخوان پانزدهمین دوره آیین تجلیل از «نوگلان حسینی» از سوی فرهنگسرای اندیشه اعلام شد و بر این اساس، دانش‌آموزان پسر در تمامی مقاطع و پایه‌های تحصیلی تا 18 شهریورماه فرصت دارند تا ویدئوی 3 تا 5 دقیقه‌ای از مداحی خود را در سایت اینترنتی www.nogolanhosseini.ir بارگذاری کرده و در این این آیین حسینی شرکت کنند.

پانزدهمین آیین تجلیل از نوگلان حسینی با هدف شناسایی و معرفی استعدادهای برتر مداحی و روضه‌خوانی از بین نوجوانان سراسر کشور به همت فرهنگسرای اندیشه، با همکاری شبکه قرآن و با مشارکت سازمان دانش آموزی شهر تهران، خانه مداحان، ستاد هماهنگی کانون‌های فرهنگی هنری مساجد کشور، اتحادیه انجمن دانش‌آموزی و بسیج مداحان برگزار می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: