کد خبر: ۵۳۳۳۱۳
تاریخ انتشار: ۱۷ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۴۲

به روز رسانی‌ های اخیر واتساپ نشان می‌ دهد که این پیامرسان سرانجام در حال اعمال قابلیتی است که چندین سال پیش معرفی شده بود.

به گزارش شفاف، به نقل از واتساپ بتا اینفو، خبر‌های خوبی برای پیامرسان واتساپ راه است، این پلتفرم سرانجام در حال کار بر روی تنظیمات حریم خصوصی در نسخه بتا WhatsApp برای اندروید و iOS است.

چند سال پیش واتساپ سه تغییر در حریم خصوصی را اجرا کرد که شامل آخرین مشاهده تصویر نمایه و زمان آنلاین بودن، می‌شد. این تنظیمات به کاربران امکان می‌دهد تصمیم بگیرند که چه کسی می‌تواند این داده‌ها را هنگام تعامل با او در واتساپ مشاهده کند. برای مدیریت این تنظیمات حریم خصوصی این پیامرسان سه گزینه را اجرا کرده است: همه، مخاطبین من، هیچکس.

اعمال تغییرات در تنظیمات حریم خصوصی واتساپ

این بدان معناست که، اگر نمی‌خواهید یک مخاطب خاص بتواند آخرین بازدید شما را ببیند، باید تنظیمات حریم خصوصی آخرین بازدید خود را روی "هیچکس" تنظیم کنید. واتساپ اکنون در تلاش است تا گزینه دیگری به نام "مخاطبین من بجز ... " را معرفی کند، بنابراین در نهایت می‌توانید آخرین بازدید خود را فعال کنید و آن را برای مخاطبین خاص غیر قابل مشاهده کنید!

واتساپ در حال بازسازی تنظیمات حریم خصوصی

البته گزینه "مخاطبین من به جز" فقط برای آخرین بازدید نیست و در مورد سایر تنظیمات حریم خصوصی نیز مانند "تصویر نمایه" و "درباره" صدق می‌کند. توجه داشته باشید که اگر آخرین بازدید خود را برای مخاطبین خاص غیرفعال کنید، نمی‌توانید آن را در پروفایل آن‌ها مشاهده کنید.

این ویژگی در حال توسعه است و باید دید که چه زمانی در به روز رسانی‌های آینده فعال می‌شود.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: