کد خبر: ۵۳۳۳۵۰
تاریخ انتشار: ۱۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۰۵

عضو شورای شهر تهران با حضور در دفتر هیئت‌آنلاین ضمن دیدار با مدیرعامل این پلتفرم مذهبی، از اقدامات آن در دهه‌ اول‌ محرم تجلیل کرد.

به گزارش شفاف، جعفر شربیانی عضو شورای شهر تهران با حضور در دفتر هیئت‌آنلاین ضمن دیدار با مدیرعامل این پلتفرم مذهبی، از اقدامات آن در دهه‌ اول‌ محرم تجلیل کرد.

ارائه گزارش عملکرد از اقدامات و بیان مشکلات و نیازمندی‌ها توسط سید‌احمد بنی‌هاشم و همچنین ارائه رهنمود برای بهره‌برداری هرچه بهتر و مرتفع کردن مشکلات توسط جعفر شربیانی از مهمترین بخش‌های این دیدار بود.

بنی‌هاشم به تولید مستند تاریخ شفاهی "پیرغلامان" به کارگردانی امیر تاجیک اشاره کرد و همکاری خانه مداحان اهل‌بیت (ع) را در این مسیر ستود. وی گفت: این مجموعه جزو برنامه‌های در حال تولید هیئت‌آنلاین در حوزه محتواهای مذهبی است؛ امیدوارم این مجموعه در اربعین آماده انتشار در هیئت آنلاین و فضای مجازی شود.

همچنین بنی‌هاشم در این دیدار از برنامه‌های آتی هیئت‌آنلاین از جمله تقویت و توسعه بخش بین‌الملل این پلتفرم و تقویت زیرساخت‌های فنی با هدف بهبود کیفیت پخش زنده هیئات و رویدادهای مذهبی گزارشی ارائه کرد .

شربیانی نیز با توجه به بهره‌برداری بیش از 1500 هیئت از سراسر تهران از پلتفرم هیئت آنلاین از اعضای هیئت‌ امنای این سامانه دعوت کرد در راستای ارتقای نشر محتوای مذهبی در فضای مجازی در کمیته فرهنگی شورای شهر حاضر و مسائل و مشکلات پیش‌رو را مطرح کند.

در انتهای این جلسه، مدال خادم‌الحسینی هیئت آنلاین به این عضو شورای شهر تهران اهدا شد.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: