کد خبر: ۵۳۳۳۹۳
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶

طرح ملی قرآنی ۱۴۵۵ در حالی با معرفی برگزیدگان در بخش‌های مختلف به کار خود پایان مى‌دهد که این مراسم به صورت زنده از شبکه قرآن پخش می‌شود.

به گزارش شفاف، اختتامیه طرح ملی قرآنی 1455 فردا جمعه 19 شهریورماه ساعت 17 تا 19 با حضور مسئولان قرآنی فعال در این طرح و با توجه به محدودیت‌های کرونایی به صورت تلویزیونی برگزار خواهد شد و از شبکه قرآن و معارف سیما روی آنتن می‌رود.

در این مراسم به 313 برگزیده آزمون سراسری حفظ و مفاهیم طرح ملی قرآنی 1455 جوایز نقدى اعطاء می‌شود.

علاوه بر این در اختتامیه این طرح ضمن تجلیل از همه استان‌های مشارکت کننده، پنج استان برتر که فعالیت ویژه‌ای در طرح قرآنی 1455 داشته‌اند معرفی و به صورت ویژه تقدیر می‌شوند.

همچنین برگزیدگان و آثار برتر جشنواره فرهنگی قرآنی 1455 که در ١� موضوع و هفت رشته شامل: خوشنویسی، شعر، فیلم کوتاه، محصولات چندرسانه‌ای، گرافیک، طراحی پوستر، داستان‌نویسی و نقاشی برگزار شد، معرفی و جوایزی اهدا خواهد شد.

طرح ملی قرآنی 1455 به عنوان بزرگترین و فراگیرترین طرح قرآنی کشور با مشارکت نهادها و سازمان‌‍‌های قرآنی کشور ، با شعار محوری قرآن ، امید، زندگی از 5 تیر آغاز و تا 12 شهریور به مدت 10 هفته برگزار شد.

اختتامیه طرح ملی قرآنی 1455 جمعه 19 شهریورماه ساعت ١٧ از شبکه قرآن و معارف سیما بصورت زنده پخش می‌شود و مخاطبان می‌توانند این برنامه را از طریق پایگاه اطلاع رسانی www.qurantv.ir و اپلیکیشن شبکه قرآن و معارف سیما و اپلیکیشن شاد و همچنین تلوبیون نیز دنبال کنند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: