کد خبر: ۵۳۳۳۹۴
تاریخ انتشار: ۱۹ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۱۶

سرمربی تیم ملی فوتبال برزیل از حفظ رکورد صد درصدی تیمش برای کسب پیروزی در مرحله انتخابی جام جهانی ۲۰۲۲ راضی است.

به گزارش شفاف، تیم ملی برزیل بردهای متوالی خود در مرحله انتخابی جام جهانی 2022 را با کسب هشتمین برد متوالی‌اش در هشتمین بازی خود ادامه داد. این بار سلسائو با کسب پیروزی 2 بر صفر مقابل میهمانش پرو سه امتیاز دیگر به کارنامه‌اش اضافه کرد تا حاشیه امنیت شش امتیازی خود را در صدر جدول رده‌بندی مسابقات در منطقه آمریکای جنوبی حفظ کند.

تیته سرمربی سلسائو که تعدادی از مهره‌های اصلی‌اش از جمله آلیسون بکر، ریچارلیسون، گابریل ژسوس و روبرتو فیرمینو را به دلیل محدودیت‌های کرونایی در اختیار نداشت و به جای آنها از بازیکنانی جدید دعوت به عمل آورد، پس از این بازی گفت: ما راضی و خوشحال هستیم چون واکنشی که بازیکنان جدید‌مان نشان دادند، خوب بود.

تیته ادامه داد: از عدم حضور 13 بازیکنی که نتوانستیم دعوت‌شان کنیم لطمه خوردیم، اما توانستیم از وجود بازیکنانی جدید بهره ببریم. این اتفاق بهانه‌ای شد که ما برای تیم‌مان بازیکنانی جدید پیدا کنیم.

سرمربی سلسائو با خودداری از بردن نام بازیکنان جدیدی که توجه‌اش را جلب کرده‌اند و ممکن است آنها را به جام جهانی قطر ببرد، افزود: گاهی اوقات شما از من سؤالاتی می‌پرسید که مربوط به آینده می‌شوند در حالی که ذهن من روی وضعیت فعلی تیمم متمرکز است. ما هنوز در مرحله انتخابی هستیم و کارمان هم تمام نشده است. فرآیند تقویت تیم با اضافه کردن بازیکنان جدید خوب پیش رفته، اما هنوز تمام نشده است. این بازیکنان جدید هنوز نیاز به تمرین دارند تا با تیم هماهنگ شوند. ضمن اینکه ممکن است ما در آینده بازیکنان خلاق‌تری پیدا کنیم که مجبور شویم کل سیستم بازی تیم را متناسب با آنها تغییر دهیم.

 

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: