کد خبر: ۵۳۳۴۲۴
تاریخ انتشار: ۲۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۰۱

امروز سهامداران شرکت‌های تولید محور خودرو، صنعتی آما و گروه مپنا در بورس و معامله‌گران شرکت‌های توکاریل، سرمایه‌گذاری و خدمت مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری و سرمایه‌گذاری سبحان در فرابورس بیشترین سود را کسب کردند.

به گزارش شفاف، شاخص بورس در جریان معاملات امروز بورس با رشد 4هزار و 510واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 530هزارواحد قرار به کار خود پایان داد و بیش از 8میلیارد و 611میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 6هزار و 989میلیارد تومان در بیش از 840 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های تولید محور خودرو، صنعتی آما و گروه مپنا بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنایع کاغذسازی کاوه، سیمان قائن و سیمان شاهرود بیشترین افت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازارهای فرابورس ایران با معامله 3میلیارد و 245میلیون ورقه به‌ارزش 10هزار و 717میلیارد تومان در 600هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 42واحد رشد کرد و در ارتفاع 22هزار و 811واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های توکاریل، سرمایه‌گذاری و خدمت مدیریت صندوق بازنشستگی کشوری و سرمایه‌گذاری سبحان بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های زرین معدن آسیا، صنعت روی زنگان و بازرگانی و تولیدی مرجان کار بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: