کد خبر: ۵۳۳۴۹۱
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۳

زلفی گل گفت: دانشگاه های کشور بعد از اتمام فرآیند واکسیناسیون حضوری خواهند شد.

محمدعلی زلفی گل وزیر علوم، تحقیقات و فناوری در گفت و گویی، درباره بازگشایی دانشگاه‌ها اظهار کرد: وزارت علوم برای بازگشایی دانشگاه‌ها تابع ستاد ملی مقابله با کروناست.

او افزود: ستاد ملی کرونا به وزارت علوم گفته که روند واکسیناسیون دانشجویان به صورت جدی در حال پیگیری است و اگر تزریق واکسیناسیون به خوبی اعمال شود برای بازگشایی دانشگاه‌ها اولویت با دانشجویان دکتری و سپس کارشناسی ارشد و کارشناسی است که پایان نامه‌ها و دروس عملی آن‌ها در جریان است.

زلفی گل تصریح کرد: اگر فرایند واکسیناسیون دانشجویان به خوبی انجام شود با اجازه ستاد ملی مقابله با کرونا می‌توانیم در هر زمانی تمامی دانشگاه‌های تابع وزارت علوم، تحقیقات و فناوری را بازگشایی کنیم و در این زمینه آمادگی‌های لازم را داریم.

وزیر علوم، تحقیقات و فناوری با بیان اینکه وزارت علوم به تنهایی تصمیم گیرنده حضوری شدن آموزش‌ها نیست، تاکید کرد: ستاد ملی مقابله با کرونا باید تصمیم نهایی را در این زمینه اتخاذ کند و بازگشایی حضوری دانشگاه‌ها بستگی به واکسیناسیون دانشجویان دارد، یعنی اگر تزریق واکسن تمام شود تمامی دانشجویان می‌توانند حضوری سر کلاس‌های درس بنشینند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: