کد خبر: ۵۳۳۶۰۰
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۲۳

نماینده مجلس به بیان انتقاد از نمایندگان که حضور فعالی در صحن ندارند، پرداخت.

به گزارش شفاف، جلال رشیدی کوچی نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس شورای اسلامی صحن علنی امروز سه شنبه ۲۳ شهریور ماه مجلس شورای اسلامی  اظهار کرد: بعضی وقت‌ها کار به جایی می‌رسد که سکوت جفا در حق مجلس و مردم است.  

رشیدی کوچی افزود: رهبر معظم انقلاب در دیدار با نمایندگان فرمودند که باید وکلای ملت باید حضوری فعال در جلسات کمیسیون‌ها و صحن داشته باشند.

وی افزود: مردم نگران هستند و با دقت رفتار نمایندگان را رصد می‌کنند، اما جای نگرانی وجود دارد وقتی یک چهارم نمایندگان در صحن حاضر نیستند که به مواردی که بررسی می‌شود، رأی بدهند و این در حالی است که کلمه به کلمه‌ای که اینجا مطرح می‌شود در زندگی میلیون‌ها انسان تأثیر دارد.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم یادآور شد: این حجم از بی‌تفاوتی برای مجلسی که به آن لقب انقلابی داده شده، نگران‌کننده است ضمن اینکه باید به این نکته توجه کنیم که در روز قیامت برای هر کدام از ثانیه‌ها که در اینجا حضور داشتیم از ما سوال می‌کنند.

رشیدی کوچکی تأکید کرد: متأسفانه بی‌تفاوتی برخی نمایندگان در رأی دادن به موارد مورد بررسی در صحن به دفعات تکرار می‌شود تا جایی که رئیس مجلس باید هر روز در این رابطه تذکر بدهد.

نماینده مردم مرودشت، پاسارگاد و ارسنجان در مجلس تصریح کرد: آنچه مسلم است انقلابی‌گری با بی‌تفاوت بودن زاویه دارد بنابراین نباید فراموش کنیم که این حقیقت موجود از طریق مانیتور‌ها در مجلس نمایش داده می‌شود و مردم آن را مشاهده می‌کنند.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: