کد خبر: ۵۳۳۷۰۹
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۱:۰۲

آیین آغاز بکار فعالیت شبانه‌روزی مرکز جامع واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه به نام بانوی شهید مدافع سلامت صبح امروز در ورزشگاه تختی تهران برگزار شد.

به گزارش شفاف، آیین آغاز بکار فعالیت شبانه‌روزی مرکز جامع واکسیناسیون نیروی زمینی سپاه به نام بانوی شهید مدافع سلامت، «عصمت سربیشه‌ای» صبح امروز در ورزشگاه تختی تهران با حضور سردار احمد اخوان فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه و علیرضا زالی فرمانده مقابله با کرونا در تهران افتتاح شد.

سردار اخوان در حاشیه این افتتاح و بازدید از روند واکسیناسیون و گفت‌وگو با مراجعین، طی سخنانی در جمع خبرنگاران اظهار داشت: نیروی زمینی از ابتدای شروع بیماری کرونا تاکنون امکانات و ظرفیت‌های خود را بسیج کرده تا در خدمت نظام سلامت کشور و در خدمت مردم باشد.

وی افزود: این مرکز، شانزدهمین مرکز جامع واکسیناسیون است که در کشور فعال کردیم و در تهران نیز هفته‌ی گذشته در شمال‌شرق تهران یک مرکز جامع واکسیناسیون را بهره‌برداری کردیم و این مرکز هم که به نام بانوی شهید مدافع سلامت می‌باشد، به‌صورت شبانه‌روزی خواهد بود؛ هم‌چنین هفته‌ی آینده در تهران سه مرکز واکسیناسیون را افتتاح خواهیم کرد.

فرمانده بهداری نیروی زمینی سپاه خاطر نشان کرد: اکنون در روز 20 هزار دوز واکسن را در این مراکز تزریق می‌کنیم که بر اساس تصمیمی که دیروز اتخاذ شد، می‌توانیم تزریق 50 هزار دوز در روز را داشته باشیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: