کد خبر: ۵۳۳۷۶۱
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۲

سرمربی پیشین تیم ملی ایران گفت: کواچویچ از نظر فنی، یکی از مهم‌ترین بازیکنان جهان است و تنها اروین انگاپت و میهاو کوبیاک با او قابل قیاس هستند.

به گزارش شفاف، تیم ملی والیبال صربستان در مرحله نیمه نهایی مسابقات قهرمانی اروپا با ایتالیا روبرو خواهد شد. اسلوبودان کواچ، سرمربی تیم ملی صربستان در این مورد اظهار داشت: تیم ملی ایتالیا، تشنه موفقیت است چون بازیکنان جوانی دارند که می‌خواهند توانایی خود را به همه نشان دهند. آنها مستعد و باانگیزه هستند اما ما نیز روی هدفمان تمرکز کرده‌ایم و حریف سختی برای هر تیمی خواهیم بود. 

سرمربی تیم ملی صربستان درباره شروع نه چندان خوب ستاره تیمش، اوروش کواچویچ گفت: او در شروع رقابت‌ها، خوب بازی نکرد که شاید مربوط به فصل بسیار کوتاه والیبال چین باشد. امیدوارم او در مرحله نیمه‌نهایی مسابقات، توانایی و ارزش خود را نشان دهد.

کواچ ادامه داد: او از نظر فنی، یکی از مهم‌ترین بازیکنان جهان است و تنها اروین انگاپت و میهاو کوبیاک با او قابل قیاس هستند. من بازیکن دیگری را نمی‌بینم که بتواند در سطح این 3 نفر بازی کند.

سرمربی پیشین تیم ملی ایران گفت: ایگور کولاکوویچ (سرمربی پیشین تیم‌های ملی والیبال ایران و صربستان)  برای نخستین بار کواچویچ را در جوانی کشف کرد و او را به تیم ملی آورد. آنها درک بالایی از هم دارند. من خیلی کمتر کواچویچ را می‌شناسم چون مدت زمان کمتری سرمربی تیم ملی بودم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: