کد خبر: ۵۳۳۷۶۳
تاریخ انتشار: ۲۵ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۹:۵۳

شرکت AT&T برای افزایش سهم بازار خود می‌خواهد گوشی های هوشمند آیفون را بدون پیش پرداخت به مشتریان بفروشد یا حتی به صورت رایگان عرضه کند.

به گزارش شفاف، به نقل از about.att، شرکت خدمات ارتباطی AT&T دستگاه‌های جدید بسیاری را از جمله آیپد و آیفون‌های سری ۱۳ برای افزایش مشتریان خود با شرایطی جالب ارائه می‌دهد.

جنیفر روبرتسون، معاون اجرایی و مدیر کل AT&T Mobility گفت: "شرکت AT&T به عنوان اولین شرکت مخابراتی که آیفون اصلی خود را معرفی کرد، بسیار هیجان زده است که مجموعه جدید iPhone ۱۳ را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. به عنوان اولین شرکتی که بهترین پیشنهادات را برای همه ارائه می‌دهد، مشتریان جدید و فعلی می‌توانند با مزایای بسیاری آیفون‌های جدید را خریداری کنند. "

تخفیف های ویژه برای خرید آیفون جدید

شرکت AT&T برای افزایش مشتریان می‌خواهد گوشی هوشمند آیفون پرو که ۹۹۹ دلار قیمت دارد را بدون پیش پرداخت به مشتریان بفروشد. در واقع این به نوعی رقابت محسوب می‌شود و شرکت AT&T در این عرصه پیشتاز است، چون اکنون می‌خواهد برای شکست رقبا، گوشی‌های جدید اپل را با تخفیف‌های سنگین یا به صورت رایگان به همه مشتریانی که مشترک طرح دیتای نامحدود هستند یا به تازگی مشترک آن می‌شوند، عرضه کند.

عرضه رایگان آیفون 13

برای عقب نماندن از این رقابت شرکت تی موبایل نیز همین کار را کرده و شرکت ورایزون تخفیف‌های چشمگیر را ارائه داده است.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: