کد خبر: ۵۳۳۸۶۴
تاریخ انتشار: ۲۸ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۲:۰۴

قرار است تا زندگی «سرجیو چلیبیداکه» رهبر نابغه ارکستر رومانی در فیلمی با عنوان «کروات زرد» ساخته شود.

به گزارش شفاف، «جان مالکویچ» قرار است که نقش رهبر نابغه ارکستر رومانی، «سرجیو چلیبیداکه» را در فیلمی با عنوان «کراوات زرد» بازی کند.

فیلمنامه توسط «سرجیو یوان چلیبیداکه» پسر «سرجیو چلیبیداکه» به‌همراهی «جیمز الیور» نوشته شده است. کارگردانی این فیلم را نیز پسر او برعهده دارد.

این فیلمنامه زندگی «چلیبیداکه» را به عنوان یکی از بحث‌برانگیزترین رهبران ارکستر که در موسیقی کلاسیک به عنوان یک نابغه و یک دیوانه شناخته می‌شد، کاوش می‌کند.

«چلیبیداکه» بعد از سنین نوجوانی که آشکار شد برای موسیقی برنامه‌ریزی کرده است از خانه بیرون رانده شد. پس از بی‌خانمانی، او سرانجام در مسابقه‌ای پیروز شد تا جوانترین رهبر ارکستر فیلارمونیک برلین و یکی از مشهورترین رهبران ارکستر قرن بیستم شد.

فیلمبرداری این فیلم قرار است بهار و تابستان سال 2022 در رومانی آغاز شود. جستجو برای انتخاب بازیگر نقش جوانی این رهبر اکستر ادامه دارد.

جان مالکوویچ در واکنش به انتخابش برای این نقش گفت: هیجان‌زده و مفتخرم که فرصتی به من داده شده تا نقش سرجیو چلیبیداکه رهبر ارکستر را بازی کنم. او با استعداد و منحصر به فرد بود و به عنوان یکی از بزرگترین موسیقی‌سازان کلاسیک قرن گذشته شناخته می‌شود.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: