کد خبر: ۵۳۳۹۷۸
تاریخ انتشار: ۳۰ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۴:۲۶

خروج پیتون ۲.۵ متری با سوراخ کردن سقف خانه ای در استرالیا موجب وحشت صاحبان خانه شد.

به گزارش شفاف، کشور استرالیا از جمله کشور‌هایی است که گونه‌های جانوری زیادی در آن یافت می‌شود. یکی از جانورانی که در استرالیا زندگی می‌کند مار پیتون است. مار‌هایی غیرسمی که حتی قادرند چهارپایانی مانند آهو یا گاو را نیز شکار کنند. این مار‌ها اگرچه غیرسمی هستند، اما قادرند طعمه خود را بصورت کامل بلعیده و بخورند.

یک زوج استرالیایی به تازگی شاهد خروج یک مهمان ناخوانده از نوع همین مار از خانه شان بودند. این مار پیتون پس از ورود به داخل خانه با سوراخ کردن سقف سعی داشت تا از آن خارج شود. این اتفاق در منطقه‌ای در ایالت کوئینزلند استرالیا رخ داد.

«لاک هانتلی» مارگیر محلی بلافاصله در محل حادثه حاضر و موفق به شکار این مار پیتون شد. او با انتشار تصاویری از این مار پیتون در صفحه فیسبوک خود نوشت: "آن‌ها (این زوج) با شنیدن سر و صدا‌های عجیب و بررسی بسیار، مار پیتونی را مشاهده کردند که از سقف خانه خارج می‌شد. این مار کارپت پیتون ۲.۵ متری با شکستن سقف قصد داشت از داخل خانه خارج شود که گرفتار شد.»

مار پیتون

بنا به گفته آقای هانتلی این زوج بسیار ترسیده بودند و می‌خواستند مطمئن شوند که هیچ مار دیگری در خانه آن‌ها پنهان نشده باشد.

مار بزرگ

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: