کد خبر: ۵۳۴۰۳۸
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۵

رئیس فدراسیون والیبال گفت: راغب هستم در صورت تمایل مسئولان استانی، اصفهان میزبان مسابقات باشگاه‌های آسیا و نوجوانان آسیا باشد.

به گزارش شفاف، محمدرضا داورزنی، رئیس فدراسیون والیبال با اشاره به میزبانی ایران در رقابت‌های نوجوانان آسیا در سال آینده اظهار داشت: کنفدراسیون والیبال آسیا برای اعطای میزبانی جام باشگاه‌های آسیا به ایران اعلام آمادگی کرده است.

رئیس فدراسیون والیبال همچنین با تاکید بر این که تمایل دارد استان اصفهان میزبان این دو رویداد باشد، گفت: استان اصفهان چندین سال از داشتن میزبانی محروم بوده و با توجه به اقبال خوب باشگاه‌های دسته یک و نیز باشگاه‌های ذوب‌آهن و سپاهان از حضور در لیگ، راغب هستم در صورت تمایل مسئولان استانی، اصفهان میزبان مسابقات باشگاه‌های آسیا و نوجوانان آسیا باشد چراکه این استان استانداردها و توانایی لازم برای میزبانی از این دو رویداد را دارد.

داورزنی به تعامل خوب بین هیئت‌های استانی، ادارات کل و فدراسیون‌های ورزشی اشاره کرد و گفت: در حال حاضر این تعامل سه‌جانبه در والیبال هم ایجاد شده و می‌تواند منشا اتفاقات خوب در آینده باشد.

محمد طباطبایی، مدیرکل ورزش و جوانان استان اصفهان نیز در مجمع عمومی سالیانه هیئت والیبال استان اصفهان، میزبانی از مسابقات نوجوانان آسیا را حق استان اصفهان دانست و تاکید کرد در صورت فراهم بودن زمینه‌های لازم، اصفهان میزبانی از مسابقات باشگاه‌های آسیا را برعهده خواهد گرفت.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: