کد خبر: ۵۳۴۰۴۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۴۰۰ - ۱۵:۱۶

استفاده از هوش مصنوعی به شرکت‌ها کمک می‌کند تا مزیت رقابتی آنها در حوزه صنعت گسترش یابد.

به گزارش شفاف، جدیدترین مطالعه در مورد هوش مصنوعی جهانی(AI) در بازار اسکن چشم ۲۰۲۱ به شرکت‌ها کمک می‌کند تا مزیت رقابتی را در صنعت با بررسی عوامل جدی برای گسترش بازار افزایش دهند. این تحولات اصلی جهانی، استراتژی‌های غالب و چشم انداز‌ها را به منظور طراحی برنامه‌های تجاری موثر توضیح می‌دهد.

چشم انداز‌های دقیق توسعه بازار، نمای کلی از اندازه و ارزش بازار و روند‌های فعلی کسب و کار را ارائه می‌دهد. در این تحقیق چندین عنصر تقاضا برای هوش مصنوعی در اسکن چشم و همچنین عوامل متعددی که در رشد هوش مصنوعی در بازار اسکن چشم موثر بوده اند را مورد بررسی قرار گرفته است. به منظور پیش بینی و تعیین اندازه بازار جهانی، از تکنیک‌های پایین به بالا و بالا به پایین استفاده می‌شود.

مطالعه تحقیقاتی هوش مصنوعی در بازار اسکن چشم شامل مقدمه، محدوده محصول، طرح کلی بازار، باز شدن بازار، خطرات بازار، نیروی اصلی بازار در کنار سازندگان برتر و بررسی تجارت، فروش و انتخاب ارزش آن‌ها برای مدت ۲۰۲۱ و ۲۰۲۸ است. همچنین، این گزارش با صحبت درباره مخالفت میان سازندگان اصلی، نه تنها ایده‌های را به بازار ارائه می‌دهد بلکه با کمک معاملات، درآمد و اطلاعات سهم برای سال‌های ۲۰۲۱ و ۲۰۲۸ از بازار سوال می‌کند.

علاوه بر این، درآمد و سهم هوش مصنوعی جهانی در بازار اسکن چشم در بازه زمانی حسابرسی ۲۰۲۸-۲۰۲۱، ۲۰۲۱ برای این گزارش به خاطر سپرده می‌شود.

بررسی مفصل جغرافیای مهم در کنار معاملات، فروش و بخشی از صنعت کلی توسط کشور‌های کلیدی در این مناطق برای این گزارش به یادگار مانده است. همچنین، گزارش به تقسیم بازار، به عنوان مثال، کاربرد و انواع هوش مصنوعی در بازار اسکن چشم با استفاده از اطلاعات مشابه برای زمان ۲۰۲۱-۲۰۲۸، پرداخته است.

شکل بازار بر اساس مناطق، انواع و برنامه‌های کاربردی با استفاده از معاملات و داده‌های فروش برای بازه زمانی ۲۰۲۱-۲۰۲۸ پیش بینی شده است.در بازار اسکن چشم تجزیه و تحلیل منطقه‌ای برای هوش مصنوعی جهانی شامل آمریکای شمالی (آمریکا، کانادا و مکزیک)، اروپا (آلمان، فرانسه، انگلستان، روسیه، ایتالیا و بقیه اروپا)، آسیا و اقیانوسیه (چین، ژاپن، کره، هند، آسیای جنوب شرقی و استرالیا)، جنوب آمریکا (برزیل، آرژانتین، کلمبیا و بقیه آمریکای جنوبی)، خاورمیانه و آفریقا (عربستان سعودی، امارات متحده عربی، مصر، آفریقای جنوبی و بقیه خاورمیانه و آفریقا) خواهد بود.

نکات مهم هوش مصنوعی (AI ) در گزارش بازار اسکن چشم، مواردی از قبیل تأثیر کووید۱۹ بر نرخ رشد پیش بینی شده بازار، روند‌های کلیدی در بازار، فرصت‌هایی با پتانسیل سود قوی، مزایا و معایب کانال‌های فروش غیر مستقیم و مستقیم، توزیع کنندگان، معامله گران و فروشندگان برجسته را در بر می‌گیرد.

در این گزارش سعی شده است تا نتیجه یافته‌های تحقیق، برآورد اندازه بازار، سهم بازار، نیاز‌های مصرف کننده/تغییر اولویت مشتری و منبع داده را ارئه دهد، زیرا این عوامل به طور کلی تجارت را افزایش می‌دهد.

انتهای پیام/

ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: