کد خبر: ۵۳۴۰۸۱
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۳:۱۳

شهردار تهران با بیان اینکه امکانات و شرایطی را فراهم کرده ایم تا ۵۰ درصد از هفتصد هزار واکسیناسیونی که روزانه در پایتخت تزریق می شود در اماکن شهرداری انجام شود، گفت: از فردا در جهت خدمترسانی برای آغاز سال تحصیلی جدید اقدامات لازم را انجام می دهیم.

به گزارش شفاف، علیرضا زاکانی در آیین یازدهمین زنگ دانش آموز شهید که با حضور خانواده معظم شهدا در قطعه شهدای گمنام (قطعه 40) برگزار شد اظهار کرد: در ابتدا یاد و نام امام (ره) و شهدای گرانقدر را گرامی می داریم و توفیقی است که امروز در آستانه سال تحصیلی جدید در کنار مزار شهدای گلگون کفن در بهشت زهرا حاضر شده ایم.

وی تصریح کرد: ما میراث دار بزرگی هستیم و رسالت بزرگی برعهده ما قرار دارد و امیدوارم خداوند توفیق خدمت را به ما عطا بفرماید.

شهردار تهران خاطر نشان کرد: نظام مقدس جمهوری اسلامی شکل گرفته از مبانی اسلام است و در واقع نظام جمهوری اسلامی ایران بر مدار ولایت فقیه شکل گرفته است و این استمرار امامت است و توفیقی است که نصیب مردم ایران شده است.

زاکانی با بیان اینکه شهدای زیادی تقدیم انقلاب شده است گفت: بهشت زهرا مکان مقدسی است که ما شاهد جانفشانی عزیزانمان در دوران دفاع مقدس و در ایام های های مختلف بوده و هستیم و یاد همه شهدا، شهدای مدافع حرم و شهدای سلامت را هم گرامی می دارم.

وی خاطر نشان کرد: به عنوان یک دانش آموز وقتی که در سال 60 پا به جبهه گذاشتم 15 سال داشتم و آنجا دیدم که بخش عمده ای از رزمندگان را جوانان و نوجوانان شکل داده بودند که این اهمیت دیگری دارد.

شهردار تهران با اشاره به جایگاه بهشت زهرا و مدفن بیش از 30 هزار شهید در این مکان مقدس گفت: درهیچ جایی این کثرت از شهدا را نمی بینیم و باید این مکان به قطب فرهنگی تبدیل شود.

زاکانی در ادامه با اشاره به تسریع فرآیند واکسیناسیون خاطر نشان کرد: بر اساس اعلام وزارت بهداشت قرار است روزانه هفتصد هزار نفر در تهران واکسینه شوند که بر همین اساس شهرداری تهران تمیهداتی را برای این مسئله پیش بینی کرده است.

وی تصریح کرد: بر همین اساس ما امکانات و شرایطی را فراهم کرده ایم تا 50 درصد از هفتصد هزار واکسیناسیون در اماکن و محل های شهرداری انجام شود و انشاءالله از فردا در جهت خدمترسانی برای آغاز سال تحصیلی جدید اقدامات لازم را انجام می دهم.

شهردار تهران همچنین به برنامه ریزی شهرداری تهران برای تسریع در امر خدمترسانی در آغاز سال تحصیلی جدید اشاره کرد و گفت: بر همین اساس تمهیداتی برای این مسئله اندیشیده شده است تا بتوانیم با ظرفیت مطلوب در این روزها و آغاز سال تحصیلی خدمترسانی کنیم.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: