کد خبر: ۵۳۴۳۰۱
تاریخ انتشار: ۰۶ مهر ۱۴۰۰ - ۱۵:۳۹

مشکل کمبود سوخت در کشور انگلیس، دردسرهایی را هم برای فوتبالیست‌های شاغل در جزیره به وجود آورده است.

به گزارش شفاف، صفوف طولانی در پمپ‌های بنزین کشور انگلیس که هنوز سوختی برای تحویل دارند، بی‌پایان شده است. این معضل در نتیجه توقف خدمات از سوی برخی از جایگاه‌های سوختی این کشور به دلیل مشکل در تأمین فراورده‌های سوختی برای جایگاه‌داران است. کمبود بنزین و گازوییل پیش از این هم در انگلیس دردسرهایی را برای شهروندان این کشور به وجود آورده بود اما در هفته جاری این مشکل به اوج خود رسید و در برخی مناطق تا 90 درصد خدمات عرضه کنندگان سوخت را تحت تأثیر قرار داده است.

به همین دلیل موج متقاضیان سوخت به سوی جایگاه‌هایی که هنوز امکان ارائه خدمات دارند روانه شده و این وضعیت هم باعث ایجاد صفوفی شده که دیگر غنی و فقیر، معروف و گمنام نمی‌شناسد. فوتبالیست‌ها هم جزو همین دسته هستند اما در میان آنها بعضی‌ها به طور جدی دچار مشکل شده‌اند از جمله مهاجم تیم میلوال در لیگ دسته یک جزیره که تصمیم گرفته در توئیتر از طرفدارانش کمک بخواهد.

او در صفحه شخصی خود از فالوورهای خود پرسیده : «آیا کسی در غرب لندن (چلسی/ فولام) می‌داند که من کجا می‌توانم سوخت تهیه کنم؟ دیگر هیچ جایی نیست که بتوانم سوختی پیدا کنم. اگر چیزی نمانده باشد، آیا کسی هست مرا امروز صبح به تمرینات تیمم برساند؟

با توجه به اینکه معمولاً زمین‌های تمرینی اکثر تیم‌‌های فوتبال در حومه شهر‌ها احداث می‌شود، بازیکنان فوتبال هر روز مجبورند با خودروهای شخصی خود از منزل تا زمین تمرنی را طی کنند و کمبود سوخت آنها را با مشکل مواجه می‌کند.

انتهای پیام/

منبع: تسنیم
ارسال نظرات
نام:
ایمیل:
* نظر: